Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2678
İlgini çekebilir

Yağızkan Dikmen kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 24.06.2016 18:06

Dilan Çiçek Deniz Foto Galeri

Dilan Çiçek Deniz (Bodrum Masalı Su) Biyografi
Dilan Çiçek Deniz (Bodrum Masalı Su) Biyografi

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?

Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995 tarihinde Sivas şehrinde dünyaya gelmiştir. Annesi ve babası öğretmen olan Deniz, küçük yaşlardan itibaren birçok farklı oyuncuda olduğu gibi tiyatro ve sinemaya muazzam bir şekilde ilgi duyarak büyümüştür. Ailesinin de bu anlamda desteği alan genç isim, henüz lise 3 okurken tiyatro eğitimleri almaya başlamıştır. Henüz 15 yaşında iken Güneşi Annem Sanırdım adında bir şiir kitabı çıkarmıştır ve edebiyata çok ciddi anlamda ilgilidir.

Henüz 17 yaşında iken Liseler Arası Tiyatro Yarışması’na katılmış ve burada oyunculuk ödülünü almıştır. Sonrasında ise Ege Üniversitesi Turizm Rehberliği bölümünü kazanarak okumaya başlamıştır. Edebiyat bölümüne her zaman için ilgi duyan Dilan Çiçek Deniz, sonrasında yeniden sınava girerek Ege Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’ne geçiş yapmış ve buradan mezun olmuştur.

 
Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, iş adamı Okan Can Yantır ile sevgilidir. Çiftin magazinden uzak mutlu bir birliktelikleri vardır.

KARİYERİNİN İLK YILLARI

Güzelliği ile kısa zaman içerisinde çok ciddi anlamda dikkatleri üzerine çeken Dilan Çiçek Deniz, genç yaşta modellik yapmaya da başlamıştır. Dilan Çiçek Deniz ismini tüm Türkiye’nin tanımasına vesile olan olay ise 2014 Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışması olmuş ve Deniz, bu yarışmada ikinci olarak adından sıklık ile söz ettirmiştir.

2015 Miami Kainat Güzellik Yarışması için katılım hakkı kazanarak ülkemizi bu yarışmada temsil eden genç isim, bu yarışmaya iddialı gitse de ne yazık ki istediği gibi bir başarı elde edememiş ve ülkemize yeniden dönüş yapmıştır.

Birçok güzel bayan gibi zaman içerisinde kendisi de oyunculuk teklifleri almaya başlamıştır ve oyunculuk yeteneklerini sergileyecek fırsat bulmuştur. Genç isim, ilk olarak 2015 yılında televizyon ekranlarına gelen Tatlı Küçük Yalancılar dizisi kadrosuna girmiş ve bu dizide Ebru karakterine hayat vermiştir. Dizide aynı zamanda Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Alperen Duymaz gibi isimlerde yer almıştır.

KARİYERİNİN GELİŞİM SÜRECİ

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile birlikte adından ciddi anlamda söz ettiren ve oyunculuk yetenekleri ile kendisine hayran bırakan Dilan Çiçek Deniz, sonrasında ise yine aynı sene içerisinde Güneşin Kızları dizisi kadrosuna girmiş ve dizide yardımcı karakterlerden birisi olan Elif karakterine hayat vermiştir. Dizide kendisi ile birlikte Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş gibi isimler yer almıştır.

Emre Kınay Kimdir, Evrim Alasya Kimdir, Tolga Sarıtaş Kimdir

2016 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri bünyesinde de Yıldızı Parlayanlar adı altında verilen ödülün sahibi olmuş ve başarılı kariyerine bu şekilde mükemmel olarak devam etmiştir.

Kısa bir zaman dilimi öncesinde televizyon ekranlarında başlayan Bodrum Masalı dizisi kadrosuna da başrol oyuncusu olarak girmeyi başarmıştır ve Su Ergüven karakterine hayat vermiştir. Dizi, en çok izlenen projelerden biriolmuştur. Bodrum Masalı oyuncuları arasında;

Timuçin Esen Kimdir, Şevval Sam Kimdir, Alperen Duymaz Kimdir, Hilmi Cem İntepe Kimdir

ÇUKUR DİZİSİ SENA ROLÜ

Çukur Aşk Oyuncuları

Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, Show TV 'de yayınlanan ve 2017-2018 sezonun iddialı dizileri arasında gösterilen Çukur dizisinde Sena rolü ile ekrana gelmiştir.

Çukur Dizisi Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Nebil Sayın

Dilan Çiçek Deniz Kişisel Bilgiler

Dilan Çiçek Deniz Nereli?Dilan Çiçek Deniz, Sivas şehrinde dünyaya gelmiştir.
Dilan Çiçek Deniz Kaç Yaşında?Dilan Çiçek Deniz, 21 yaşındadır.
Dilan Çiçek Deniz'in Boyu Kaç?Dilan Çiçek Deniz 1.78 cm'dir.
Dilan Çiçek Deniz Kaç Kilo?Dilan Çiçek Deniz 60 kg'dir.

Rol Aldığı Projeler

  • 2017 - Çukur
  • 2016 - Bodrum Masalı
  • 2015 - Güneş'in Kızları
  • 2015 - Tatlı Küçük Yalancılar

Benzer Biyografi Yazıları

Esra Ronabar Kimdir?
Esra Ronabar
Oyuncu
Toprak Sağlam Kimdir?
Toprak Sağlam
Oyuncu
Deniz Can Aktaş
Deniz Can Aktaş
Oyuncu
Hazal Subaşı Kimdir?
Hazal Subaşı
Model
Timuçin Esen Kimdir?
Timuçin Esen
Oyuncu
Şevval Sam Kimdir?
Şevval Sam
Oyuncu Sanatçı

Bodrum Masalı, Çukur, Güneş'in Kızları, Tatlı Küçük Yalancılar, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2678