İlgini çekebilir

Hülya Avşar kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 12.01.2018 22:21
Okan Can Yantır

Okan Can Yantır Kimdir ?

Okan Can Yantır Biyografisi

Okan Can Yantır 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun olan Okan Can Yantır, 4 dil bilmektedir. Okan Can Yantır'ın ayrıca Fransa Paul Valery Üniversitesi seçim stratejileri ve aday imajı eğitimi de bulunmaktadır.

Okan Can Yantır üniversite yıllarından bu yana dergicilik sektöründe çalışmaktadır. İlk olarak Esquire Dergisi ile başlayan dergicilik kariyerinde stajyerlikten editörlüğe birçok görevde yer almıştır. 


Şimdilerde ise Doğuş Yayın Grubuna bağlı GQ Türkiye Dergisinin Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürüten Okan Can Yantır, NTV ve Sabah Gazetesi gibi yayın organlarında köşe yazarlığı da yapmıştır. 

Dilan Çiçek Deniz 'in Sevgilisi 

Okan Can Yantır'ın gündeme gelmesinin bir diğer sebebi de Miss Turkey Yarışması ile tanıdığımız ve şu an Kanal D'nin sevilen yapımlarından olan "Bodrum Masalı" dizisinde Su karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz ile yaşadığı ilişkidir. 

Dilan Çiçek Deniz ve Okan Can Yantır yaklaşık 1 senedir birliktedir. 1995 doğumlu Dilan Çiçek Deniz ile 1980 doğumlu Okan Can Yantır arasında 15 yaş fark olmasına rağmen çiftin mutlu bir beraberlikleri vardır. 

Okan Can Yantır Foto Galeri

Okan Can Yantır Hakkında

  • Oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in sevgilisi.
  • GQ Türkiye Dergisi'nin Genel Yayın Yönetmeni
  • Ayrıca köşe yazarlığı da yapmıştır.

Benzer Biyografiler

Sadettin Saran
Sadettin Saran
İş Adamı
Burak Erdoğan
Burak Erdoğan
İş Adamı
Kemal Ekmekçi Kimdir?
Kemal Ekmekçi
İş Adamı
Hamdi Ulukaya Nereli?
Hamdi Ulukaya
İş Adamı
Mehmet Salih Tatlıcı Kimdir?
Mehmet Salih Tatlıcı
İş Adamı
Esat Yontuç
Esat Yontuç
İş Adamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.