İlgini çekebilir

Uğur Kurul kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 17.11.2016 12:46
Serhan Onat Kimdir?

Serhan Onat Kimdir ?

Serhan Onat Biyografisi

Serhan Onat, 10 Ekim 1994 tarihinde İzmit şehrinde dünyaya gelmiştir. Kısa bir zaman dilimi içerisinde küçük yaşlarından itibaren sanata çok ciddi anlamda meraklı olan ve bu anlamda somut adımlar atan Serhan Onat, zaman içerisinde eğitim hayatını da bu alan üzerine yönlendirme yolunda somut adımlar yapmaya da başlamıştır.

Başarılı geçen lise eğitim hayatının ardından Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü’nü kazanmayı başaran Serhan Onat, hali hazırda bu bölümün öğrencisi olarak eğitim hayatına devam etmektedir. Aynı zamanda modern dans eğitimleri alan bir isim olarak da dikkat çektiği gibi birçok farklı ülkede de dil eğitimleri de almaktadır.

Serhan Onat esas olarak henüz 12 yaşında iken İzmir şehrinde Tan Sağtürk tarafından keşfedilmiştir. Dansa ilgisi de buradan başlamıştır.

KARİYERİ HAKKINDA BİLGİLER

Oyunculuk hayatına kısa bir zaman dilimi içerisinde etkin bir şekilde atılan Serhan Onat, televizyon ekranlarındaki ilk projesine ise 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisi ile çıkmıştır ve bu anlamda çok ciddi bir şekilde fark yaratmayı da başarmıştır. Dizide Şehzade III. Murad karakterine hayat vermiştir ve oyunculuk yetenekleri ile adından sıklık ile de söz ettirmeyi başarmıştır. Dizide aynı zamanda Halit Ergenç, Vahide Perçin, Mehmet Günsür, Merve Boluğur gibi isimlerde yer almıştır.

Bu dizi projesinin ardından 2015 yılında ise Mayıs Kraliçesi dizisi kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samer Sırmalı ve Derya Şensoy gibi isimler yer almıştır ve bu dizide de oyunculuk yetenekleri ve yakışıklılığı ile de ciddi anlamda yapımcıların dikkatini çeken bir isim olmayı başarmıştır.

GÜNCEL PROJESİ

Genç isim, şimdilerde ise televizyon ekranlarına kısa bir zaman dilimi öncesinde gelen ve sevilen projeler arasında yer alan Bodrum Masalı dizisi kadrosunda yer almaktadır. Dizide Uzay karakterine hayat veren oyuncu, yardımcı erkek rollerinden birisini oynamaktadır. Dizide aynı zamanda Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Çiçek Deniz, Şevval Sam ve Timuçin Esen gibi isimlerde yer almaktadır.

Serhan Onat Foto Galeri

Rol Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Alperen Duymaz Kimdir?
Alperen Duymaz
Oyuncu
Murat Aygen Kimdir?
Murat Aygen
Oyuncu
Timuçin Esen Kimdir?
Timuçin Esen
Oyuncu
Ozan Dağgez Kimdir?
Ozan Dağgez
Oyuncu
Zehra Yılmaz Kimdir?
Zehra Yılmaz
Oyuncu
Toprak Sağlam Kimdir?
Toprak Sağlam
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir