İlgini çekebilir

Özlem Ulukan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 08.10.2018 19:43
Alperen Duymaz Kimdir?
indirim7.com

Alperen Duymaz Kimdir ?

Alperen Duymaz Biyografisi

Alperen Duymaz Kimdir?

Alperen Duymaz, 17 Şubat 1992 tarihinde Ankara şehrinde dünyaya gelmiş olan isimlerden birisidir. Orta halli bir ailede yetişen ve son derece çalışkan bir öğrenci olarak da dikkat çeken Duymaz, gelecekteki mesleği olarak çok küçük yaşlardan itibaren tiyatroyu seçmişti ve okulunda da tiyatro kollarının etkinliklerine katılıyordu.

Başarılı lise eğitim hayatının ardından hayalini kurduğu mesleğin okulunu da kazanmıştır. Duymaz, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü kazanmıştır ve hala da burada öğrenim hayatını sürdürmektedir. Yakışıklılığı ile de yaşıtlarından ayrılan Alperen Duymaz, günümüzün en popüler oyunlarından birisi olarak göze çarpıyor.

KARİYERİNİN İLK YILLARI

Alperen Duymaz, okulunda tiyatro eğitimini başarılı bir şekilde alırken aynı zamanda dizilerde de oynamaya ve kendisini herkese göstermeye başlamıştır. İnsanların gözü önünde olan oyuncular arasına giren Duymaz, yakışıklılığı ile genç kızların da en çok takip ettiği oyuncular arasında ilk sıralarda yer almaya başlamıştır.

Alperen Duymaz, ilk olarak 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisi kadrosunda yer alarak kendisini göstermiş ve yapımcıların dikkatini çekmiştir. Dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi gibi isimler yer almış ve döneminin en çok izlenen projelerinden birisi olmuştur. Duymaz, adından ilk olarak bu dizi ile söz ettirmeye başlamıştır.

KARİYERİNİN GELİŞME YILLARI

Bu dizi projesinin hemen ardından yine farklı bir dizi projesi olarak dikkatleri üzerine çeken Acı Aşk dizisi kadrosunda yer alması için teklif almış ve bu dizinin kadrosuna dahil olmuştur. Bu dizide de Seçkin Özdemir, Erkan Can, Sezgi Sena Akay ve Hüseyin Avni Danyal gibi isimler ile birlikte yer almıştır.

Dizide yardımcı erkek oyuncu yolü ile genç yaşta ve henüz daha ikinci projesinde çok büyük bir başarıya imza atarak ön plana çıkan isimlerin de başında gelmiştir.

GÜNCEL PROJESİ

Henüz televizyon ekranlarında başlayan ve kısa bir zaman dilimi içerisinde birçok kesimin en çok sevdiği projelerden birisi olarak dikkat çeken Bodrum Masalı dizisi kadrosunda yardımcı erkek oyuncu rolünde yer almaktadır. Dizide aynı zamanda Şevval Sam, Timuçin Esen, Murat Aygen ve Hilmi Cem İntepe gibi tanıdık isimler yer almaktadır.

Çukur Dizisine Dahil Oluyor

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Çukur dizisi Show TV ekranlarında izlenme rekorları kırmaya devam ederken, Sena (Dilan Çiçek Deniz)'nın polis abisini canlandıracak. Sena dizide Yamaç'ın sevgilisi ve bakalım polis abisi neler yapacak.. Birlikte göreceğiz

Yakışıklı oyuncu Çarpışma dizisinde Kerem rolünü canlandıracak. Show TV kanalında daha önce sizlerle Çukur dizisinde oynayacağı bilgisini vermiştik. Çukur dizisinde başarılı performansı ile her geçen gün kariyerini yükselten Alperen Duymaz, yakında Show TV kanalında yayınlanacak olan Çarpışma adlı dizide boy gösterecek. Kerem karakterini canlandıracak olan yakışıklı oyuncu, Merve Çağıran'ın canlandırdığı Meral karakterinin erkek arkadaşı olacak.

 

Alperen Duymaz Foto Galeri

Rol Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Serel Yereli Kimdir?
Serel Yereli
Oyuncu
Türkü Turan Kimdir?
Türkü Turan
Oyuncu
Ahmet Melih Yılmaz Kimdir?
Ahmet Melih Yılmaz
Oyuncu
Öner Erkan Biyografi
Öner Erkan
Oyuncu
Tülin Yazkan Kimdir?
Tülin Yazkan
Oyuncu
Sezgi Sena Akay Kimdir?
Sezgi Sena Akay
Oyuncu

2 Yorum

 1. eyüp

  18 Eylül 2016 at 17:07

  çok iyi bir oyuncu

  Reply
 2. Lacyn

  12 Ekim 2017 at 13:31

  cok yakisiklisiniz.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir