Ahsen Eroğlu Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 22.11.2016 16:32

Ahsen Eroğlu Kaç Yaşında?

Ahsen Eroğlu, 26 Mayıs 1993 doğumludur ve 23 yaşındadır.

Ahsen Eroğlu İnstagram

@ahseneroglu22

Ahsen Eroğlu Boyu Kaç?

Ahsen Eroğlu, 1.71 CM boyundadır.

Ahsen Eroğlu Nereli?

Ahsen Eroğlu, Tekirdağ Çorlu doğumludur.

Ahsen Eroğlu Kaç Kilo?

Ahsen Eroğlu, 55 KG ağırlığındadır.

Ahsen Eroğlu Eğitimi Nedir?

Ahsen Eroğlu, Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunudur.

Ahsen Eroğlu

Adı Soyadı
:
Ahsen Eroğlu
Nereli
:
Tekirdağ
Yaşı
:
23 (26.051993)
Eğitimi
:
Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu
Boy
:
1.71 cm
Kilo
:
55 kg
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Turuncu

Biyografisi

Ahsen Eroğlu, 26 Mayıs 1993 tarihinde Tekirdağ Çorlu ilçesinde dünyaya gelmiştir. Spora son derece meraklı olan ve bu anlamda küçük yaşlarından itibaren spor eğitimleri alan Eroğlu, zaman içerisinde ailesinin de yönlendirmesi ile birlikte okul yıllarında tiyatro anlamında aktif bir şekilde kendisini geliştirme yoluna gitmiştir.

Başarılar ile devam eğitim hayatında lise yıllarının noktalanması ile birlikte Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nu kazanmıştır ve buradan başarılı bir şekilde mezun olduktan sonra kendisini çok daha fazla oyunculuk üzerine yönlendirme yoluna gitmiştir. Genç isim, güzelliği ile de kısa bir zaman dilimi içerisinde ön plana çıkmıştır.

REKLAMLAR İLE BAŞLAYAN KARİYER

Ahsen Eroğlu, üniversiteyi tamamladıktan sonra zaman içerisinde oyunculuk eğitimleri almış ve kendi çabaları ile birlikte sektörde kendisini gösterme yoluna girmiştir. Kısa zaman içerisinde fark yaratan Ahsen Eroğlu, profesyonel anlamda ki kariyerine ilk olarak Yedigün ve Tadım markalarına ait reklam filmlerinde oynayarak başlamıştır ve halkın aklında kalan bir isim olma başarısını göstermiştir.

İLK DİZİ PROJESİ BİR MODERN HABİL KABİL HİKAYESİ

Kariyerine reklamlar ile başlayan Ahsen Eroğlu, zaman içerisinde dizi yapımcıları tarafından da keşfedilmiştir.  İlk olarak profesyonel televizyon kariyerine Bir Modern Habil Kabil Hikayesi dizisi kadrosunda ve orta metrajlı bir proje ile start vermiştir.2015 

Bu projede kendisi ile birlikte Gürkan Günal, Merve Çeltek ve Sercan Dede gibi isimler yer almıştır ancak çok uzun süren bir dizi projesi olmamıştır.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM KAPILARI AÇILDI

İlk dizi projesinin ardından güzelliği ve oyunculuk yetenekleri ile çok ciddi anlamda fark yaratan Eroğlu, sonrasında ise 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi kadrosuna dahil olarak bir anda çok büyük bir sıçrama yapmıştır. Dizide Meleki Hatun karakterine hayat vermiştir ve çok sevilmiştir.

Dizi projesinde başrollerde Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Aslı Tandoğan, Nurgül Yeşilçay gibi isimler yer almaktadır.

2016 YILINDA ANNE PROJESİNDE YÜKSELDİ

2016 yılında başlayan ve kısa zaman içerisinde izlenme rekorları kıran Anne dizisi kadrosuna davet edilen Ahsen Eroğlu, bu dizide Duru karakterine hayat vererek izleyici karşısına çıkmış ve çok ciddi anlamda fark yaratmıştır.

Dram projesi olarak dikkat çeken bu dizide kendisi ile birlikte Vahide Perçin, Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Gonca Vuslateri ve Alize Gördüm gibi isimler yer almıştır.

Rol Aldığı Projeler

  • 2015 - Bir Modern Habil Kabil Hikayesi (Dizi)
  • 2015 - Muhteşem Yüzyıl Kösem (Dizi)
  • 2016 - Anne (Dizi)
, ile ilgili tüm kişilere ulaşın.

Ahsen Eroğlu için 1 Yorum

  • rebeka 9 Şubat 2017 - 14:59 Cevapla

    ahsen abla çok güzzelsin

Nasıl Bilirsiniz?

(Sitemizi birçok ünlü takip etmekte olup yorumlarınıza cevap yazmaktadırlar.)