İlgini çekebilir

Ecem Karavus kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 29.12.2018 22:17
Andrey Polyanin Stan Kimdir?

Andrey Polyanin Stan Kimdir ?

Andrey Polyanin Stan Biyografisi

Andrey Polyanin Stan kimdir, 24 Ekim 1986 tarihinde Rusya'da dünyaya gelmiştir. Andrey Polyanin Stan, ailesi emekli olduktan sonra sıcak bir ülkeye yerleşmek istemiş ve Türkiye'de İstanbul'a göç etmişlerdir.  İstanbul'da tekstil ile uğraşmaya başladıktan sonra modellik yapmaya başlamıştır.

Andrey Polyanin Stan Projeleri

Şahika Tekand'dan oyunculuk eğitimi alan Andrey Polyanin Stan'ın ilk projesi 2014 yılında yayınlanan "Kırımlı" isimli filimde yüzbaşı karakterini canlandırmıştır. Fakat Andrey Polyanin Stan'ın tanınmasına vesile olan ilk deneyimi 2015 yılında ATV ekranlarında yayınlanan "Elin Oğlu" isimli program olmuştur.  Sinan Çalışkanoğlu ve Ömür Varol'un beraber sunduğu programda 11 faklı ülkeden gelen konuklardan biri olmuş ve gündemdeki konulara mizahi yaklaşımlarda bulunmuşlardır.

Ayrıca 2015 yılında Mercedes-Benz Fashion'da podyuma çıkarak Les Benjamin'in koleksiyonunu sergilemiştir.

Kalk Gidelim Dizisi Veli Rolü

2017 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizinin kadrosuna dahil olarak ilk kez bir dizide yer almıştır. "Kalk Gidelim" dizisinde Duru karakterini canlandıran Ece Aydemir'in yurt dışında büyümüş sevgilisi Veli Demir karakterini canlandırmaktadır.

Kalk gidelim dizisinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Erkan Sever, Kerem Kupacı, Fusun Kostak gibi tecrübeli oyuncular ile Onur Seyit Yaran ve Ece Aydemir gibi genç yetenekler yer almaktadır.

Kalk Gidelim Dizisi Oyuncuları: Ufuk Özkan kimdir, Ayça Varlıer kimdir, Erkan Sever kimdir, Ece Aydemir kimdir, Onur Seyit Yaran Kimdir

Andrey Polyanin Stan instagram adresi: @andreystan

Andrey Polyanin Stan Foto Galeri

Andrey Polyanin Stan Dizi ve Filmleri

  • 2014 - Kırımlı (Yüzbaşı) / Sinema Filmi
  • 2017 - Elin Oğlu (Veli Demir) / Dizi

Benzer Biyografiler

Onur Seyit Yaran Biyografi?
Onur Seyit Yaran
Model Oyuncu
Ela Yörüklü
Manken Oyuncu
Ece Aydemir Kimdir?
Ece Aydemir
Oyuncu
Ufuk Özkan Kimdir?
Ufuk Özkan
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir