İlgini çekebilir

Barış Özdemirli kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 27.06.2016 22:31

Serel Yereli Foto Galeri

Serel Yereli (Bodrum Masalı Alara) Kaç Kilo?

Serel Yereli (Bodrum Masalı Alara) Kaç Kilo?

Serel Yereli 59 kg’dir.

Buse Serel Yereli, 19 Nisan 1995 tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren müziğe son derece ilgili olan ve bu anlamda kendisini geliştirme yoluna giden Yereli, aynı zamanda oyunculuk ve tiyatro konularına da son derece ilgilidir. Hal böyle olunca sanata son derece ilgi duymaktadır.

Küçük yaşlarda iken Bilim Çocuk Şenliği kapsamında Uzay Gemisi Projesi kapsamında yaptığı çalışma ile TUBİTAK tarafından ödül almıştır. Kendisini sanata daha çok yakın gören Serel Yereli, tiyatro anlamında ileri gidebilmek adına eğitimini de bu alana kaydırmayı seçmiştir. Hali hazırda Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü öğrencisidir.

KARİYERİ HAKKINDA BİLGİLER

Serel Yereli, eğitim hayatı devam etme aşamasında iken 2012 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır. Yarışmada söylediği şarkıya hiçbir jüri dönmemiştir ancak güzelliği ile yarışmanın en çok ilgi gören isimlerinden birisi olarak da dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Oyunculuk eğitimi aldığını duyan senaristler, iyice güzelleşen oyuncuya 2016 yılında teklif sunmuştur.

2016 yılında televizyon ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bodrum Masalı dizisi ile birlikte ilk defa profesyonel oyunculuk kariyerine başlamıştır. Dizide aynı zamanda Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Hilmi Cem İntepe ve Bora Cengiz gibi isimlerde yer almaktadır ve ciddi anlamda kendi izleyici kitlesini edinmiştir.

Craft Atölye bünyesinde oyunculuk eğitimleri de alan Yereli, son olarak Bahar Kerimoğlu tarafından oyunculuk adına eğitilmiştir. Buse Serel Yereli İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca olmak üzere tam 4 dil bilmektedir.

Serel Yereli Kişisel Bilgiler

Serel Yereli Kaç Yaşında?Serel Yereli, 19 Nisan 1995 doğumludur ve 21 yaşındadır.
Serel Yereli Nereli?Buse Serel Yereli, İzmir doğumludur.
Serel Yereli'nin Göz Rengi Nedir?Serel Yereli mavi gözlüdür.
Serel Yereli'nin Boyu Kaç?Serel Yereli 1.80 cm'dir.

Rol Aldığı Projeler

  • 2016 - Bodrum Masalı

Benzer Biyografi Yazıları

Kıvanç Kasabalı
Kıvanç Kasabalı
Oyuncu
Hilmi Cem İntepe Kimdir?
Hilmi Cem İntepe
Oyuncu
Nazlı Kar Kimdir?
Nazlı Kar
Oyuncu
Serel Yereli Kimdir?
Serel Yereli
Oyuncu
Ezgi Şenler Kimdir?
Ezgi Şenler
Oyuncu
Alperen Duymaz Kimdir?
Alperen Duymaz
Oyuncu

Bodrum Masalı, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir