İlgini çekebilir

Serhat Parıl kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 12.11.2016 09:23
Ezgi Şenler Kimdir?

Ezgi Şenler Kimdir ?

Ezgi Şenler Biyografisi

Ezgi Şenler Kimdir?

Ezgi Şenler, 28 Ocak 1993 tarihinde Ankara şehrinde dünyaya gelmiştir. Ciddi anlamda sanata meyilli bir aile tarafından yetiştirilen ve sanat ile iç içe büyüyen Şenler, henüz 9 yaşında iken Ankara Devlet Opera ve Balesi kadrosuna girdi ve burada profesyonel anlamda dansçılık ve bale eğitimi almaya başladı.

Dans anlamında çok ciddi anlamda başarılı olan Şenler, zaman içerisinde Hacettepe Üniversitesi Klasik Bale Bölümü’ne girdi ve burada dansçılık kariyeri üzerine 11 yaşında iken ilerlemeye başladı. Zaman içerisinde çok daha ileri giden ve eğitim hayatında da bir o kadar başarılı isimlerden birisi olarak dikkatleri çeken Ezgi Şenler, lise hayatının sonrasında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Modern Dans Bölümü’nü kazandı ve buradan başarı ile mezun oldu.

ŞÖHRET OLMA SÜRECİ VE GÜNCEL PROJESİ

Eğitim hayatında ciddi anlamda başarılı olan ve hayalini kurduğu meslek olarak dikkat çeken dansçılık üzerine eğitim alan Ezgi Şenler, aynı zamanda tiyatroya da çok ciddi anlamda meyillidir. Zaman içerisinde birçok farklı tiyatro kolunda tiyatro oynamaya başlayan Şenler, oyunculuk yetenekleri ile de kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi anlamda fark yaratmayı başarmıştır.

Ezgi Şenler, tiyatro oyunlarında yer aldıktan sonra güzelliği ile dikkat çekerek dizi yapımcılarının da gözüne girmeyi başarmıştır. Genç isim, ilk televizyon projesi olarak ise Bodrum Masalı dizisi kadrosuna girmiştir. Yardımcı kadın oyuncu rollerinden birisini oynama teklifi alan Ezgi Şenler, hemen bu teklifi kabul ederek dizide yer almıştır.

Dizide kendisi ile birlikte oyunculukta usta isimler olarak niteleyebileceğimiz Şevval Sam, Murat Aygen, Timuçin Esen, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmi Cem İntepe gibi isimler ile birlikte yer almaktadır. Dizi, günümüzün sevilen ve en çok izlenen projelerinden birisi olarak da dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

Ezgi Şenler Foto Galeri

Rol Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Tülin Yazkan Kimdir?
Tülin Yazkan
Oyuncu
Murat Aygen Kimdir?
Murat Aygen
Oyuncu
Bora Cengiz Kimdir?
Bora Cengiz
Oyuncu
Nazlı Kar Kimdir?
Nazlı Kar
Oyuncu
Şevval Sam Kimdir?
Şevval Sam
Oyuncu Sanatçı
Zehra Yılmaz Kimdir?
Zehra Yılmaz
Oyuncu

2 Yorum

 1. Ayşın Ataman

  23 Nisan 2017 at 22:26

  Çok sıcak bir Prenses,gözlerinin içi gülüyor.Çok seviyoruz,haklarını yemiyelim tüm oyuncular bir birini tamamlıyor,hepsi çok güzel oynuyorlar,manzaralar oyunculuk harika,teşekkürler.

  Reply
 2. seçkin

  4 Aralık 2016 at 21:36

  Valla Bodrumdayiz vitom var ama kis munasebwtiyle ekmek alacak param kalmadi aracima dizinizden uygun görürseniz iş istiyorum. Seckin

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir