İlgini çekebilir

Çağla Şıkel kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 19.11.2016 11:18
Nazlı Kar Kimdir?

Nazlı Kar Kimdir ?

Nazlı Kar Biyografisi

Nazlı Kar Kimdir?

Nazlı Kar, 1 Ocak 1984 tarihinde Afyon şehrimizde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren oyunculuğa çok ciddi anlamda meyilli olan ve zaman içerisinde ailesinin de maddi, manevi desteğini alarak bu alanda ilerleme yoluna giden Nazlı Kar, kısa bir zaman dilimi içerisinde eğitim hayatını bu konu üzerine şekillendirmiştir.

Eğitim hayatının ardından kısa bir zaman dilimi içerisinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi kadrosuna giren ve burada profesyonel anlamda oyunculuk eğitimleri almaya başlayan Nazlı Kar, kısa süre içerisinde buradan başarılı bir şekilde mezun olarak profesyonel oyunculuk kariyerine hız kesmeden adım atmıştır.

KARİYERİNİN İLK YILLARI

Nazlı Kar, Müjdat Gezen Sanat Merkezi kadrosundan başarı ile mezun olduktan sonra ilk projesine 2003 yılında Parmak İzi dizisi kadrosunda yer alarak başlamış ve ilk olarak kendisini herkese göstermiştir. Dizide Yakup Yavru, Ergün Demir gibi isimler yer almıştır ve dizide yardımcı rollerden birisinde yer almıştır.

Bu projenin ardından ise sevilen dizi projelerinden birisi olan Cennet Mahallesi kadrosuna girerek konuk oyuncu olarak rol almıştır. 2004 yılında aynı zamanda Kalp Gözü dizisi kadrosuna da dahil olmuş ve herkes tarafından tanınmıştır. Dizi orta metraj bir proje olarak dikkat çekti ve çok uzun süre devam etmedi.

2004 yılında Türkü filmi dizisi kadrosuna dahil oldu ve bu dizide yine ön plana çıkan bir oyunculuk gösterdi. Dizide Ayberk Pekcan, Ali İl, Kubilay Penbeklioğlu gibi isimler yer aldı ancak proje çok uzun bir süre devam etmeden noktalanmak durumunda kaldı.

KARİYERİNİN GELİŞME YILLARI

2006 yılında Sıla dizisi kadrosuna girerek gerçek anlamda herkesin tanıdığı bir isim olarak ön plana çıktı. Dizide birçok isim ile birlikte ön plana çıktı. Dizide kendisi ile birlikte Cansu Dere, Mehmet Akif Alakurt, Hazal Kaya ve Hümeyra gibi isimler yer aldı ve izlenme rekorları kırmıştır.

2010 yılında ise yine sevilen dizi projelerinden birisi olarak dikkat çeken Ezel dizisi kadrosunda yer alarak yine sevenlerinin karşısına çıkma fırsatına erişmiştir. Dizide kendisi ile birlikte Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Tuncel Kurtiz, Barış Falay gibi isimler yer almıştır ve yine izlenme rekorları kıran bir dizi projesi olmuştur.

2013 yılında Hayatımın Rolü dizisi kadrosuna girmiştir. Bu dizide yine usta isimler Haluk Bilginer, Su Kutlu, İlhan Şeşen ve Güzin Özyağcılar gibi isimler ile birlikte yer alma fırsatını yakalayarak oyunculuk yeteneklerini bir kere daha herkese gösterme şansına sahip olmuştur.

GÜNCEL PROJESİ

Uzun süren ve başarılar ile dolu oyunculuk kariyerine şu sıralar televizyon ekranlarının en çok sevilen dizi projelerinden birisi olarak dikkat çeken Bodrum Masalı dizisi kadrosuna dahil olmuş ve yine ön plana çıkmıştır. Dizide aynı zamanda Hilmi Cem İntepe, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz, Murat Aygen gibi isimler yer almaktadır.

Nazlı Kar Foto Galeri

Rol Aldığı Projeler

  • 2016 - Bodrum Masalı
  • 2013 - Aşk Emek İster
  • 2010 - Nene Hatun
  • 2008 - Aşk Başa Gelince
  • 2008 - Misyon
  • 2007 - Memleket Hikayeleri
  • 2003 - Parmak İzi

Benzer Biyografiler

Tülin Yazkan Kimdir?
Tülin Yazkan
Oyuncu
Murat Aygen Kimdir?
Murat Aygen
Oyuncu
Timuçin Esen Kimdir?
Timuçin Esen
Oyuncu
Alperen Duymaz Kimdir?
Alperen Duymaz
Oyuncu
Ezgi Şenler Kimdir?
Ezgi Şenler
Oyuncu
Tugay Bahşi Kimdir?
Tugay Bahşi
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir