İlgini çekebilir

Doğan Kabak kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.05.2017 08:27
Mümin Sekman
indirim7.com

Mümin Sekman Kimdir ?

Mümin Sekman Biyografisi

İstanbul doğumlu olan Mümin Sekman Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Ancak Hukuk alanında kariyer yapmamış ve kendini kişisel gelişim üzerine yaptığı çalışmalara adamıştır. Mümin Sekman'ın Kişisel Gelişim alanında yazdığı kitapları okurlar tarafından oldukça sevilmiştir.

Mümin Sekman ilk kitabını 21 yaşındayken yazmıştır.  Bu kitap, "Ya Bir Yol Bul Ya Bir Yol Aç Ya Da Yoldan Çekil" adlı kitabıdır. İlk kitabından sonra kişisel gelişim alanında çalışmalar yapmaya ve kitaplar yazmaya devam eden Mümin Sekman'ın ikinci kitabı ise "Kesintisiz Öğrenme" adlı kitabıdır.

KİGEM'i Kurdu

Kitaplarının yanı sıra kişisel gelişim alanında eğitim ve seminerlere de katılan Mümin Sekman, KİGEM yani Kişisel Gelişim Merkezi'nin de kurucusudur. KİGEM'in web sitesi ise ilk Türkçe kişisel gelişim sitesi olma özelliği taşımakta ve üye sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Mümin Sekman Her Şey Seninle Başlar Kitabı Oldukça İlgi Gördü

Mümin Sekman'ın 2005 yılında okurlarla buluşturduğu "Her Şey Seninle Başlar" adlı kitabı bir yıl içerisinde rekor satış rakamına ulaşmayı başardı ve en çok satan kitaplar listesinde yerini aldı. Bu kitap yayımlandığı tarihten itibaren de en başarılı kişisel gelişim kitapları arasında gösterildi.

Çocuklar Duymasın Dizisine Senaryo Danışmanlığı Yaptı

Yazdığı kitapların ve verdiği toplu seminer ile eğitimlerin yanı sıra iş adamlarına bireysel kariyer danışmanlığı ve bir dönem ATV ekranında seyirci ile buluşan, Pınar Altuğ, Furkan Kızılay, Ayşecan Tatari gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisine de senaryo danışmanlığı yapmıştır.

Mümin Sekman Foto Galeri

Kitapları

  • Her Şey Seninle Başlar
  • Kesintisiz Öğrenme
  • Türk Usulü Başarı
  • Limit Sizsiniz
  • Kişisel Ataleti Yenmek
  • Başarı Üniversitesi
  • Çevik Şirketler
  • Hayat Bilgesi
  • Başarı Bilgesi

Benzer Biyografiler

Alişan Kapaklıkaya Kimdir?
Alişan Kapaklıkaya
Yazar
Altan Öymen
Altan Öymen
Yazar
Azra Kohen
Azra Kohen
Yazar
Daron Acemoğlu Kimdir?
Daron Acemoğlu
Yazar
Gülse Birsel
Gülse Birsel
Yazar
Ali Jean Çorakçı
Ali Jean Çorakçı
Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir