Gamze Karaduman Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 05.02.2017 21:39

Gamze Karaduman Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Gamze Karaduman
Yaşı
:
30 (1987 doğumlu)
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Koyu Kumral
Boyu
:
1.65 cm
Kilo
:
58 kg
Eğitimi
:
Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı

Gamze Karaduman Kimdir ?

Oyuncu Gamze Karaduman 1987 doğumludur. Babasının onu oyunculuğa teşvik etmesi ile öncelikle Can Gürzap ve Arsen Gürzap'dan oyunculuk eğitimi almış sonrasında ise Mimar Sinan Üniversitesi'ni kazanarak, Devlet Konservaturarı Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur.

İlk Projesi; Bıçak Sırtı Dizisi

Gamza Karaduman üniversite yıllarında iken oyunculuk serüveni başlamış ve ilk olarak Bıçak Sırtı adlı dizi ile ekrana adım atmıştır.

Bıçak Sırtı dizisinde evin hizmetçisi rolü ile ilk ekran deneyimini yaşayan Gamze Karaduman, bu projenin ardından Güldünya ve Merhaba Hayat gibi dizilerde de rol almıştır. 

Aramızda Kalsın Dizisinde Arife'yi Canlandırdı

Gamze Karaduman sevilen dizi Aramızda Kalsın'da Arife karakterini canlandırmıştır. Gamze Karaduman'ın ekranlarda en dikkat çektiği proje olan Aramızda Kalsın kadrosunda Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk gibi başarılı oyuncular da bulunmaktaydı.

Aramızda Kalsın dizisinde canlandırdığı Arife karakteri ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Gamze Karaduman bu dizi sayesinde tanınmış ve canlandırdığı Arife karakteri de oldukça sevilen bir karakter olmuştur. 

Yıldızlar Şahidim Dizisinde Rol Alıyor

Aramızda Kalsın dizisi bittikten sonra bir süre ekranlarda yer almayan Gamze Karaduman yeni bir dizi projesi olan Yıldızlar Şahidim dizisi ile tekrar ekranlara dönmüştür.

Star TV ekranlarında yayınlanan Yıldızlar Şahidim dizisinde Asuman karakterini canlandıran oyuncu Gamze Karaduman, bu dizide genç oyuncular Özge Gürel ve Berk Cankat 'ın yanı sıra Mesut Akusta ile Canan Ergüder gibi başarılı oyuncularla birlikte çalışmaktadır. 

Rol Aldığı Projeler

  • Yıldızlar Şahidim
  • Aramızda Kalsın
  • Güldünya
  • Bıçak Sırtı
  • Avrupa Yakası
  • Merhaba Hayat
Benzer Biyografi Yazıları
, ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)