İlgini çekebilir

Kartal Balaban kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 26.01.2017 12:39
Dila Danışman Kimdir?
indirim7.com

Dila Danışman Kimdir ?

Dila Danışman Biyografisi

1988 yılında İstanbul'da doğmuştur. Güzel oyuncu Dila Danışman aynı zamanda Flamenco dansçısıdır ve dans hocalığı da yapmaktadır. Kariyerine oyunculuk anlamında yön veren Dila Danışman oyunculuk üzerine de eğitim almıştır. 

Muhteşem Yüzyıl Dizisi ile Dikkat Çekti

Dila Danışman ekran önünde ilk olarak Muhteşem Yüzyıl adlı dizi ile yer almıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı karakter ile dikkat çekmeyi başaran Dila Danışman, bu diziden sonra farklı yapımlarda boy göstermiştir.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ve Çifte Saadet dizisinde de rol alarak oyunculuk serüveninde emin adımlarla ilerleyen Dila Danışman rol aldığı dizilerde usta oyuncularla çalışma fırsatı yakalamıştır. 

Yıldızlar Şahidim Dizisi'nin Lila'sı

Son olarak ekranlarda Çifte Saadet isimli dizi ile izlediğimiz Dila Danışman, bu dizinin final yapmasının ardından verdiği kısa aradan sonra yeni bir proje olan Yıldızlar Şahidim dizisi ile ekrana dönmüştür.

Özge Gürel, Berk Cankat, Canan Ergüder, Mesut Akusta, Gamze Karaduman gibi oyuncuların kadrosunda bulunduğu ve Star TV'de yayınlanan Yıldızlar Şahidim dizisinde Dila Danışman da Lila karakterini canlandırmaktadır. 

Dila Danışman Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Cansu Dere ( Anne Dizisi Zeynep ) Kimdir?
Cansu Dere
Oyuncu
Alp Akar Kimdir?
Alp Akar
Oyuncu
Halit Ergenç Kimdir?
Halit Ergenç
Oyuncu
Özgür Emre Yıldırım Kimdir?
Özgür Emre Yıldırım
Oyuncu
Selda Alkor Kimdir?
Selda Alkor
Oyuncu
Meltem Cumbul
Meltem Cumbul
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir