İlgini çekebilir

Çağla Naz Kargı kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 26.01.2017 12:39
Dila Danışman Kimdir?

Dila Danışman Kimdir ?

Dila Danışman Biyografisi

1988 yılında İstanbul'da doğmuştur. Güzel oyuncu Dila Danışman aynı zamanda Flamenco dansçısıdır ve dans hocalığı da yapmaktadır. Kariyerine oyunculuk anlamında yön veren Dila Danışman oyunculuk üzerine de eğitim almıştır. 

Muhteşem Yüzyıl Dizisi ile Dikkat Çekti

Dila Danışman ekran önünde ilk olarak Muhteşem Yüzyıl adlı dizi ile yer almıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı karakter ile dikkat çekmeyi başaran Dila Danışman, bu diziden sonra farklı yapımlarda boy göstermiştir.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ve Çifte Saadet dizisinde de rol alarak oyunculuk serüveninde emin adımlarla ilerleyen Dila Danışman rol aldığı dizilerde usta oyuncularla çalışma fırsatı yakalamıştır. 

Yıldızlar Şahidim Dizisi'nin Lila'sı

Son olarak ekranlarda Çifte Saadet isimli dizi ile izlediğimiz Dila Danışman, bu dizinin final yapmasının ardından verdiği kısa aradan sonra yeni bir proje olan Yıldızlar Şahidim dizisi ile ekrana dönmüştür.

Özge Gürel, Berk Cankat, Canan Ergüder, Mesut Akusta, Gamze Karaduman gibi oyuncuların kadrosunda bulunduğu ve Star TV'de yayınlanan Yıldızlar Şahidim dizisinde Dila Danışman da Lila karakterini canlandırmaktadır. 

Dila Danışman Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Sanem İşler Şen Kaç Yaşında?
Sanem İşler Şen
Oyuncu
Gökhan Alkan Kimdir?
Gökhan Alkan
Oyuncu
Seçkin Özdemir Kimdir?
Seçkin Özdemir
Oyuncu
Serkan Altunorak Kimdir?
Serkan Altunorak
Oyuncu
Halit Ergenç Kimdir?
Halit Ergenç
Oyuncu
Kaan Büke Kimdir?
Kaan Büke
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.