İlgini çekebilir

Halil İbrahim Göker kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 26.01.2017 12:39
Dila Danışman Kimdir?

Dila Danışman Kimdir ?

Dila Danışman Biyografisi

1988 yılında İstanbul'da doğmuştur. Güzel oyuncu Dila Danışman aynı zamanda Flamenco dansçısıdır ve dans hocalığı da yapmaktadır. Kariyerine oyunculuk anlamında yön veren Dila Danışman oyunculuk üzerine de eğitim almıştır. 

Muhteşem Yüzyıl Dizisi ile Dikkat Çekti

Dila Danışman ekran önünde ilk olarak Muhteşem Yüzyıl adlı dizi ile yer almıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı karakter ile dikkat çekmeyi başaran Dila Danışman, bu diziden sonra farklı yapımlarda boy göstermiştir.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ve Çifte Saadet dizisinde de rol alarak oyunculuk serüveninde emin adımlarla ilerleyen Dila Danışman rol aldığı dizilerde usta oyuncularla çalışma fırsatı yakalamıştır. 

Yıldızlar Şahidim Dizisi'nin Lila'sı

Son olarak ekranlarda Çifte Saadet isimli dizi ile izlediğimiz Dila Danışman, bu dizinin final yapmasının ardından verdiği kısa aradan sonra yeni bir proje olan Yıldızlar Şahidim dizisi ile ekrana dönmüştür.

Özge Gürel, Berk Cankat, Canan Ergüder, Mesut Akusta, Gamze Karaduman gibi oyuncuların kadrosunda bulunduğu ve Star TV'de yayınlanan Yıldızlar Şahidim dizisinde Dila Danışman da Lila karakterini canlandırmaktadır. 

Dila Danışman Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Nur Fettahoğlu
Nur Fettahoğlu
Oyuncu
Cansu Dere ( Anne Dizisi Zeynep ) Kimdir?
Cansu Dere
Oyuncu
Berkay Doğan Kimdir?
Berkay Doğan
Oyuncu
Şebnem Bozoklu Kimdir?
Şebnem Bozoklu
Oyuncu
Nehir Çağla Yaşar Kimdir?
Nehir Çağla Yaşar
Oyuncu
Hande Kaptan Kimdir?
Hande Kaptan
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.