İlgini çekebilir

Aydemir Akbaş kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 31.10.2017 22:22
Gökçe Bahadır Kimdir?

Gökçe Bahadır Kimdir ?

Gökçe Bahadır Biyografisi

1981 yılında İstanbul'da doğan Gökçe Bahadır, Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Vj'lik, sunuculuk ve çeşitli dizilerde bölüm oyunculuğu yaparak kariyerine adım atmıştır. 

Güzel oyuncu Gökçe Bahadır, uzun süredir iş adamı Efe Duru ile birliktedir.

Yaprak Dökümü ile Yıldızı Parladı

Başarılı oyuncu Gökçe Bahadır Kanal D ekranlarında yayınlandığı dönem oldukça dikkat çeken bir dizi olan Yaprak Dökümü adlı dizide başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. Yaprak Dökümü ile yıldızı parlayan oyuncu bu dizide Deniz Çakır, Güven Hokna, Fahriye Evcen, Kıvanç Kasabalı gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Yaprak Dökümü dizisinde ailenin psikolojik sorunlar yaşayan kızı Leyla'yı canlandıran Gökçe Bahadır, bu dizide oldukça başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiştir. 

Dikkat Çeken Yapımlarda Boy Gösterdi

Yaprak Dökümü dizisinden sonra ekranlarda yine en dikkat çeken projelerde yer alan Gökçe Bahadır İlker Kaleli ile birlikte rol aldıkları Kayıp Şehir dizisinde de farklı bir karaktere büründü ve hayranları tarafından tam not aldı.

Ardından Engin Öztürk ile birlikte rol aldıkları Hatırla Gönül dizisinde Gönül karakteri ile ekrana gelen oyuncu dizi ve sinema ile birlikte çeşitli tiyatro oyunlarında da rol almıştır.

Adı Efsane Dizisi Bahar Öğretmen Karakteri

Gökçe Bahadır kısa süre ara verdiği ekranlara Kanal D'de yayınlanan ve büyük ses getireceği konuşulan Adı Efsane dizisi ile geri döndü. Adı Efsane dizisinde Bahar Öğretmen karakterine hayat verecek olan güzel oyuncu Gökçe Bahadır'a bu dizide Erdal Beşikçioğlu, Rojda Demirer, Reha Özcan, Almila Ada gibi oyuncular eşlik ediyor.

Güncel Projesi: Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Başarılı oyuncu Gökçe Bahadır, Star TV'de yayınlanan "Ufak Tefek Cinayetler" adlı dizi ile ekran karşısına çıkmıştır. Tülin Özen, Mert Fırat, Bade İşçil gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı dizide Gökçe Bahadır, Oya rolünü canlandırmıştır.

Gökçe Bahadır Foto Galeri

Gökçe Bahadır Projeleri

Benzer Biyografiler

Buğra Özmüldür
Buğra Özmüldür
Oyuncu
Şebnem Hassanisoughi Kimdir?
Şebnem Hassanisoughi
Oyuncu
Ceyla Odman Kimdir?
Ceyla Odman
Oyuncu
Seda Demir
Seda Demir
Oyuncu
Bennu Yıldırımlar Kimdir?
Bennu Yıldırımlar
Oyuncu
Mert Fırat Kimdir?
Mert Fırat
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.