İlgini çekebilir

Gürhan Elmalıoğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 19.06.2017 00:19
Buse Narcı Kimdir?

Buse Narcı Kimdir ?

Buse Narcı Biyografisi

Son dönemlerde ekranlarda görmeye alıştığımız Buse Narcı kimdir? Muğla’nın Fethiye ilçesinde 1993 yılında dünyaya gelen Buse Narcı, lise mezuniyetinin ardından eğitimine Maltepe Üniversitesi Sahne Sanatları ve Oyunculuk Bölümü’nde devam etmiştir. Tiyatroya gönül veren geç oyuncu aynı zamanda Tevfik Hiçyılmaz’dan da oyunculuk dersleri almıştır. Halen Oda Tiyatrosu’nda oyunculuk hayatına devam eden Buse Narcı daha önce “Kim Milyoner Olmak İster”  programına katılıp daha ilk soruda yanlış cevap vererek elenmesiyle gündemde yer almıştır.

Yarışmacı olarak katıldığı “Bugün Ne Giysem” programında kendisine “Barbie” lakabı takılan Buse Narcı yakın çevresinden gelen yoğun isteğe dayanamayıp fotomodellik de yapmaya başlamıştır. Daha önce bir sinema projesinde yer alan Buse Narcı yakın zamanda yayınlanacak bir televizyon dizisi ile evlerimize konuk olmaya hazırlanmaktadır.  Oyunculuğu kadar aşk dedikodularıyla da gündeme oturan Buse Narcı ‘nın önce adı Özcan Deniz ile aşk yaşadığı dedikodularına karışırken, şimdilerde ise ünlü şarkıcı Emre Altuğ ile birliktelik yaşadığı öne sürülmektedir.

Buse Narcı Filmleri

Televizyon ve sinema dünyasının taze aktrislerinden olan Buse Narcı şimdiye kadar 1 tane sinema filminde oynamıştır. Büşra Yılmaz’ın çok ses getiren aynı isimli kitabından sinemaya uyarlanan 4N1K adlı filmde rol alan genç oyuncu, bu sayede sektörde adını daha da fazla duyurmuş ve yeni proje teklifleri almaya başlamıştır.
4N1K Filmi
Şimdilik sadece 1 maddesi bulunan Buse Narcı’nın oynadığı filmler listesinin ilerleyen günlerde kalabalıklaşacağını sevenlerine müjdeleriz.

Buse Narcı Dizileri

Şimdiye kadar hiç bir dizi projesinde yer almamış olan Buse Narcı 2017 yaz sezonunda yayına yeniden girmeye hazırlanan “Türk Malı” dizisinde “Selin Kuzu”  karakterine hayat verecektir. Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar gibi sektörün en tanınmış isimleriyle aynı proje çatısı altında buluşan Buse Narcı ilk dizi macerasına bu deneyimli isimlerle adım atmış olmaktan mutluluk duyduğunu belirtmiştir.
Türk Malı Dizisi

Türk Malı Dizisi Selin Kuzu Karakteri

Türk Malı Dizisi Selin Kuzu Kimdir

İlk olarak 2010 yılında yayın hayatına başlayan Türk Malı dizisi, 7 yıllık bir aradan sonra televizyonlara geri dönmüş ve 29 Mayıs 2017’den itibaren Star Tv’de yayınlanmaya başlamıştır. Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar gibi tanınmış isimleri genç yeteneklerle buluşturan durum komedisinde 20 yıldır evli bir çiftin birbirleriyle, çocuklarıyla ve komşularıyla olan maceraları komik bir üslupla ele alınmaktadır. Dizide Selin Kuzu karakterine hayat vererek ilk kez bir dizi projesiyle izleyici karşısına çıkan Buse Narcı, güzelliği ve 4N1K filminde sergilediği performansla dikkatleri üzerine çekmiştir.
Buse Narcı Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Burcu Binici
Burcu Binici
Oyuncu
Munise Özlem Öztürk
Munise Özlem Öztürk
Oyuncu
Murat Parasayar Kimdir?
Murat Parasayar
Oyuncu
Sina Özer Kimdir?
Sina Özer
Oyuncu
Nergis Kumbasar
Nergis Kumbasar
Oyuncu
Selen Görgüzel Kimdir?
Selen Görgüzel
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.