İlgini çekebilir

Burak Aybastı kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 22.05.2017 18:04
İlke Korkmaz

İlke Korkmaz Kimdir ?

İlke Korkmaz Biyografisi

İlke Korkmaz Kimdir ? İlke Korkmaz henüz çok küçük yaşlarda oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Küçük yaşına rağmen bir çok projede rol almış olan oyuncu İlke Korkmaz ekranların sempatik ve sevilen isimlerinden biridir. 

Rol aldığı projelerde büründüğü karakterlerin hakkını vererek çocuk yaşına rağmen başarılı bir oyunculuk sergileyen İlke Korkmaz, eğitim hayatına devam etmektedir. Şu an öğrenci olan İlke Korkmaz, bir yandan okuluna, diğer yandan da ekran önünde çalışmaya devam etmektedir. 

İlke Korkmaz Oynadığı Diziler 

İlke Korkmaz, Aşağı Yukarı Yemişliler adlı dizi ile ekran karşısına çıkmıştır. Bu projede başarılı oyuncularla birlikte çalışma imkanı yakalamış ve oyunculuk anlamında kendini geliştirme fırsatı bulmuştur.

Türk Malı Dizisi Atom Kuzu Rolü İlke Korkmaz , Baş rollerde Hasibe Eren , Şafak Sezer, Nergis Kumbasar, Burcu Binici gibi başarılı isimlerin kadrosunda bulunduğu Türk Malı dizisi ile ekran karşısına çıkan İlke Korkmaz, Türk Malı dizisinde Atom Kuzu rolünü canlandırmıştır. 

İlke Korkmaz TV dizilerinin yanı sıra sinema filmlerinde de oyunculuk yapmıştır. İzleyiciler tarafından sevilen bir yapım olan Yok Artık isimli sinema filminde İlke Korkmaz da rol almıştır.

İlke Korkmaz Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Nergis Kumbasar
Nergis Kumbasar
Oyuncu
Buse Narcı Kimdir?
Buse Narcı
Oyuncu
Gülhan Tekin
Gülhan Tekin
Oyuncu
Burcu Binici
Burcu Binici
Oyuncu
Hasibe Eren Kimdir?
Hasibe Eren
Oyuncu
Selen Görgüzel Alkan Kimdir?
Selen Görgüzel Alkan
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.