İlgini çekebilir

Can Yaman kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 25.05.2017 00:37
Polina Ch

Polina Ch Kimdir ?

Polina Ch Biyografisi

Polina Ch Kimdir ? Polina Ch Türk Malı dizisinin tekrar ekrana dönmesi ile dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve dikkat çeken bir isim olmuştur. Türkiye'de Polina Ch ismini kullanan ve asıl ismi Polina Chursanova, 1996 yılında Rusya'da dünyaya gelmiştir. Babası Türk olan Polina Ch'nin annesi Rus'tur. Türk Malı dizisinde Valeri Hamçik karakterini canlandıran Polina Ch daha dizi başlamadan ilgi görmeyi başarmıştır.

Mankenlik ve oyunculuğun yanı sıra kendi adında açmış olduğu Youtube kanalından 2006 yılından beri paylaşımlarda bulunan Polina Ch "Vlogger" kimliği ile de dikkat çekmektedir.

Babası Türk olan Polina Ch üniversite eğitimi Türkiye'de almış ve Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İngilizce İktisat Bölümü okumuştur.

Polina Ch Kimdir - Türk Malı Valeri Hamçik Rolü

Polina Ch bir dönem yayınlanıp sonrasında ise ekrana veda eden ancak 2017 yaz sezonunda yeniden izleyicilerle buluşan Türk Malı dizisinde oynamıştır. Star TV kanalında ekrana gelen Türk Malı dizisinde rol alan Polina Ch bu dizide Valeri Hamçik rolünü canlandırmıştır.

Polina Ch Türk Malı dizisinde Mehmet Ali Erbil, Şafak Sezer, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Buse Narcı, Burcu Binici ve Anıl İlter gibi başarılı oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Polina Ch Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Nergis Kumbasar
Nergis Kumbasar
Oyuncu
Nergis Kumbasar Kimdir?
Nergis Kumbasar
Oyuncu
Mehmet Ali Erbil
Mehmet Ali Erbil
Oyuncu
Anıl İlter Kimdir?
Anıl İlter
Oyuncu
Burcu Binici
Burcu Binici
Oyuncu
Gülhan Tekin
Gülhan Tekin
Oyuncu

1 Yorum

  1. Love is a wonderful thing

    6 Haziran 2017 at 23:46

    Ben. Doğuştan esmerim.İngilizler bana beauty spot diyorlar.Dünyaca çok meşhurumdur.

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir