İlgini çekebilir

Nihal Işıksaçan kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 06.06.2017 14:53

Alara Bozbey Foto Galeri

Alara Bozbey (Dolunay Dizisi Nilüfer) Oynadığı Diziler
Alara Bozbey (Dolunay Dizisi Nilüfer) Oynadığı Diziler

Arka Sokaklar, Bedel, Gamsız Hayat gibi dizilerde oynadı.

Alara Bozbey Kimdir? Güzel oyuncu Alara Bozbey 1986 yılında Litvanya'da dünyaya gelmiştir. Uzun yıllar Litvanya'da yaşadıktan sonra annesi bir Türk vatandaşı ile evlenince Alara Bozbey de annesi ile birlikte Türkiye'ye yerleşmiş ve ülkemizde oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Uzun süredir ülkemizde yaşayan Alara Bozbey, Türk vatandaşlığına geçmiş ve gerçek adı olan Aliona ismini Alara olarak değiştirmiştir.

Yabancı Damat Dizisi ile Oyunculuğa Başladı

Alara Bozbey Türkiye'ye yerleştikten sonra ülkemizde oyunculuk yapmaya başlamış ve ilk adımı da bir zamanlar Kanal D ekranının fenomen dizilerinden olan Yabancı Damat dizisi ile atmıştır.

Özgür Çevik'in baş rolde olduğu Yabancı Damat dizisi ile tanınan Alara Bozbey, bu diziden sonra çok sayıda dizi ile tekrar ekran karşısına çıkmıştır. 

Alara Bozbey Oynadığı Diziler

Alara Bozbey ekranların dikkat çeken çok sayıda dizi projesinde rol almış ve her geçen gün adını daha da tanınan bir isim haline getirmeyi başarmıştır.

Alara Bozbey'in oynadığı diziler arasında, Arka Sokaklar, Bedel, Gamsız Hayat, Benim İçin Üzülme gibi ekranın dikkat çeken projeleri sayılabilir. 

Dolunay Dizisi Nilüfer Rolü

Dolunay

Her geçen gün oyunculuk anlamında kendini daha da geliştiren güzel oyuncu Alara Bozbey 2017 yaz dizilerinden biri olan Dolunay dizisi oyuncu kadrosunda karşımıza çıkan isimlerden biridir.

Alara Bozbey Dolunay adlı dizide Nilüfer rolü ile ekrana gelmiş ve Can Yaman, Özge Gürel, Necip Memili, Öznur Serçeler gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır. 

Alara Bozbey Kişisel Bilgiler

Yer Aldığı Projeler

  • Dolunay
  • Bedel
  • Arka Sokaklar
  • Benim İçin Üzülme
  • Yabancı Damat

Benzer Biyografi Yazıları

Türkü Turan Kimdir?
Türkü Turan
Oyuncu
Fulya Zenginer
Fulya Zenginer
Oyuncu
Necip Memili Kimdir?
Necip Memili
Oyuncu
Can Yaman Kimdir?
Can Yaman
Oyuncu
Alara Bozbey Kimdir?
Alara Bozbey
Oyuncu
Sedef Avcı
Sedef Avcı
Oyuncu

Bedel, Benim İçin Üzülme, Dolunay, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.