İlgini çekebilir

Hayal Köseoğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 02.11.2017 00:00
Alara Bozbey Kimdir?

Alara Bozbey Kimdir ?

Alara Bozbey Biyografisi

Alara Bozbey Kimdir? Güzel oyuncu Alara Bozbey 1986 yılında Litvanya'da dünyaya gelmiştir. Uzun yıllar Litvanya'da yaşadıktan sonra annesi bir Türk vatandaşı ile evlenince Alara Bozbey de annesi ile birlikte Türkiye'ye yerleşmiş ve ülkemizde oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Uzun süredir ülkemizde yaşayan Alara Bozbey, Türk vatandaşlığına geçmiş ve gerçek adı olan Aliona ismini Alara olarak değiştirmiştir.

Yabancı Damat Dizisi ile Oyunculuğa Başladı

Alara Bozbey Türkiye'ye yerleştikten sonra ülkemizde oyunculuk yapmaya başlamış ve ilk adımı da bir zamanlar Kanal D ekranının fenomen dizilerinden olan Yabancı Damat dizisi ile atmıştır.

Özgür Çevik'in baş rolde olduğu Yabancı Damat dizisi ile tanınan Alara Bozbey, bu diziden sonra çok sayıda dizi ile tekrar ekran karşısına çıkmıştır. 

Alara Bozbey Oynadığı Diziler

Alara Bozbey ekranların dikkat çeken çok sayıda dizi projesinde rol almış ve her geçen gün adını daha da tanınan bir isim haline getirmeyi başarmıştır.

Alara Bozbey'in oynadığı diziler arasında, Arka Sokaklar, Bedel, Gamsız Hayat, Benim İçin Üzülme gibi ekranın dikkat çeken projeleri sayılabilir. 

Dolunay Dizisi Nilüfer Rolü

Dolunay

Her geçen gün oyunculuk anlamında kendini daha da geliştiren güzel oyuncu Alara Bozbey 2017 yaz dizilerinden biri olan Dolunay dizisi oyuncu kadrosunda karşımıza çıkan isimlerden biridir.

Alara Bozbey Dolunay adlı dizide Nilüfer rolü ile ekrana gelmiş ve Can Yaman, Özge Gürel, Necip Memili, Öznur Serçeler gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır. 

Alara Bozbey Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Hande Kaptan Kimdir?
Hande Kaptan
Oyuncu
Öznur Serçeler Kimdir?
Öznur Serçeler
Oyuncu
Sedef Avcı
Sedef Avcı
Oyuncu
Çağlar Ertuğrul
Çağlar Ertuğrul
Oyuncu
Berk Yaygın Kaç Yaşında
Berk Yaygın
Oyuncu
Ali Mert Yavuzcan Kimdir?
Ali Mert Yavuzcan
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.