İlgini çekebilir

Sinem Ergin kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 19.05.2018 05:19
Öznur Serçeler Kimdir?

Öznur Serçeler Kimdir ?

Öznur Serçeler Biyografisi

Öznur Serçeler Kimdir? 1987 yılında Kayseri'de dünyaya gelen Öznur Serçeler, Mersin Üniversitesi'nde eğitimine başlamış fakat sonrasında Bilkent Üniversitesi'ne geçmiş ve eğitim hayatını burada tamamlamıştır. 

Oyunculuğun yanı sıra sanatla da yakından ilgili olan Öznur Serçeler, çok sayıda konserde de yer almıştır. 

Öznur Serçeler Oynadığı Diziler

Öznur Serçeler ekran karşısına ilk olarak 2011 yılında yayınlanmış olan Hayat Devam Ediyor dizisi ile adım atmıştır. Bu diziden sonra farklı dizi projelerinden de teklifler almaya başlayan Öznur Serçeler, Emret Komutanım dizisinde de rol almıştır. 

Boynu Bükükler adlı dizide canlandırdığı farklı karakter ile dikkat çeken Öznur Serçeler, rol aldığı projelerde farklı karakterlere bürünmüş ve oyunculuk anlamında başarılı performanslar sergilemiştir. 

Öznur Serçeler'in ekran karşısına çıktığı bir diğer dikkat çeken yapım ise Beren Saat'in baş rolde olduğu Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi olmuştur. 

Öznur Serçeler Komedi Türkiye Programı

Öznur Serçeler'in ekranlarda en çok dikkat çektiği yapım ise başarılı oyunculuk performansı ile göz doldurduğu Komedi Türkiye programı olmuştur.

TV8 ekranında izleyici ile buluşan Komedi Türkiye adlı komedi programında farklı skeçlerde rol alan Öznur Serçeler, komedi alanında da başarılı bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır. 

Öznur Serçeler Sinema Filmleri

Dizilerin yanı sıra Sinema sektöründe de farklı projelerde gördüğümüz başarılı oyuncu Öznur Serçeler, Karışık Kaset, Her Şey Aşktan, Deccal, Hayati Tehlike gibi başarılı yapımlarda rol almıştır. 

Dolunay Dizisi Fatoş Karakteri

Dolunay

2017 yazında yeni bir dizi projesi ile ekrana dönen Öznur Serçeler baş rolleri genç oyuncular Özge Gürel ile Can Yaman'ın paylaştığı Dolunay dizisi kadrosuna dahil olmuş ve bu dizide canlandırdığı Fatoş karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. 

Öznur Serçeler Erkenci Kuş dizisinde Lale karakterini canlandıracak. Dizi Gold Film tarafından çekilecek ve Star TV kanalında çok yakında izleyicilerle buluşacak.

Öznur Serçeler Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Melis İşiten Kaygılaroğlu
Melis Kaygılaroğlu
Oyuncu
Hakan Bilgin Kimdir?
Hakan Bilgin
Oyuncu
Balamir Emren Kimdir?
Balamir Emren
Oyuncu
İpek Tenolcay Kimdir?
İpek Tenolcay
Oyuncu
Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir?
Yıldız Çağrı Atiksoy
Oyuncu
Hakan Kurtaş Kimdir?
Hakan Kurtaş
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir