İlgini çekebilir

Erdem Ekşioğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 24.06.2017 16:20
Yağmur Tanrısevsin (Geniş Aile Yapıştır Çağla) Kİmdir

Yağmur Tanrısevsin Kimdir ?

Yağmur Tanrısevsin Biyografisi

24 Ağustos 1990 doğumlu olan Yağmur Tanrısevsin, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde okumuştur. Ayrıca Craft Oyunculuk Atölyesi'nde oyunculuk dersleri de almıştır.

Ekranlarda en çok dikkat çektiği proje "Güneşi Beklerken" adlı dizide canlandırdığı Melis karakteri ile olmuştur. Ayrıca "Kaçak" dizisinde Haluk Bilginer'in kızı Tülay'ı canlandırmıştır. Bana Baba Dedi, Mayıs Kraliçesi gibi yapımlarda da rol almıştır.

Yağmur Tanrısevsin'in sinema filmi deneyimleri de bulunmaktadır. Geniş Aile Yapıştır isimli filmde Çağla karakterini canlandırmıştır. Bu sezon vizyona girecek olan "Yok Artık 2" adlı sinema filminde de rol almıştır.

İki Yabancı Dizisinde Başrol

İki Yalancı Dizisi Oyuncuları Kimdir

2017 yaz dizilerinden olan ve Kanal D'de yayınlanan İki Yabancı dizisinde Yağmur Tanrısevsin, Keremcem'le beraber baş rolü paylaşmaktadır. İşten atıldıktan sonra evdeki baskıya daha fazla dayanamayan Duygu, Bodrum tatile gider ve arkadaşlarının ısrarıyla beyaz yalanlar söyleyerek zengin bir sevgili aramaktadır fakat olaylar farklı bir hal almaktadır. Dizide Yağmur Tanrısevsin'e baş rolde Serkan karakterinde Keremcem ve Hazal Şenel (Burcu), Ahmet Kayakesen (Alp), Serhan Arslan (Naci), Aykut İspir (Burhan), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Şebnem Gürsoy (Melike), Rahmi Dilligil (Cemil) gibi başarılı oyuncular eşlik etmektedir.

Hazal Şenel KimdirAhmet Kayakesen Kimdir, Keremcem Kimdir

 

Yağmur Tanrısevsin Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Çağkan Çulha
Çağkan Çulha
Oyuncu
Burak Deniz Kimdir?
Burak Deniz
Oyuncu
Merve Hazer Kimdir?
Merve Hazer
Oyuncu
Keremcem Kimdir?
Keremcem
Oyuncu Sanatçı
Sinem Karel Gürtekin Kimdir?
Sinem Karel Gürtekin
Oyuncu
Kadim Yaşar Kimdir?
Kadim Yaşar
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.