Koray Erkök Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 28.06.2017 14:17

Koray Erkök Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Koray Erkök
Yaşı
:
31 (4 Ocak 1986)
Meslek
:
Oyuncu
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Boyu
:
1.77 cm
Kilosu
:
73 kg
Göz Rengi
:
Mavi
Eğitim
:
Bilkent Üniversitesi

Koray Erkök Kimdir ?

Bu yazıda Koray Erkök kimdir ve biyografisi hakkında detaylı bilgi sunulmaktadır.

Oyuncu Koray Erkök Kimdir? Ekranların genç ve başarılı oyuncularından Koray Erkök 1986 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Dizilerde yeteneği kadar yakışıklılığıyla da dikkat çeken isimlerden biri olan Koray Erkök, Bilkent Üniversitesi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. 

2009 yılından bu yana ekranlarda gördüğümüz Koray Erkök, kariyeri boyunca pek çok farklı yapımda izleyici karşısına çıkmıştır. 

Koray Erkök Kimdir ve Oynadığı Diziler

Koray Erkök profesyonel anlamda oyunculuk yapmaya 2009 yılında başlamıştır. Güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse'yi de ekrana kazandıran başarılı yapım Deniz Yıldızı dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atan Koray Erkök, bu dizide canlandırdığı karakter ile dikkat çekmeyi başarmış ve devamında da farklı projelerden teklifler almıştır. 

Hazal Filiz Küçükköse Kimdir

Deniz Yıldızı dizisinden sonra baş rolü güzel ve yetenekli oyuncu Elçin Sangu ile paylaştığı Aşk Kaç Beden Giyer? adlı dizide rol alan Koray Erkök, 2015 sezonunda ise ekranların uzun soluklu ve fenomen dizilerinden olan Arka Sokaklar dizisi kadrosuna dahil olmuştur. 

Elçin Sangu Kimdir?

Şevket Çoruh, Zafer Ergin, Özgür Ozan gibi isimlerle birlikte Arka Sokaklar dizisinde uzun bir süre rol alan Koray Erkök, 2017 yaz sezonunda ise yeni bir dizi projesi ile tekrar izleyicilerle buluşmuştur. 

Arka Sokaklar Dizisi: Şevket Çoruh Kimdir, Zafer Ergin Kimdir, Özgür Ozan Kimdir

İki Yalancı Dizisi Cenk Rolü

Kanal D'de 2017 sezonunun yaz dizisi olarak başlayan İki Yalancı dizisi kadrosuna katılan Koray Erkök, baş rolleri Yağmur Tanrısevsin ile Keremcem'in paylaştığı İki Yalancı dizisinde Cenk rolü ile izleyici karşısına çıkmıştır. 

İki Yabancı DizisiYağmur Tanrısevsin Kimdir ile Keremcem Kimdir

Yer Aldığı Projeler

  • İki Yalancı
  • Arka Sokaklar
  • Aşk Kaç Beden Giyer
  • Deniz Yıldızı
Benzer Biyografi Yazıları
, , ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)