İlgini çekebilir

Mehmet Mehmedof kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 14.06.2017 23:31
Balamir Emren Kimdir?

Balamir Emren Kimdir ?

Balamir Emren Biyografisi

Balamir Emren Kimdir? Oyuncu Balamir Emren 1985 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Eğitiminin ardından oyunculuk yapmaya başlayan Balamir Emren, cast ajansına kayıtlı olarak çalışmaktadır. Kariyerine ilk olarak reklam filmi oyunculuğu ile başlayan Balamir Emren sonrasında ekranların sevilen TV dizilerinde boy göstermiştir. 

Balamir Emren Oynadığı Diziler

Balamir Emren profesyonel anlamda ilk oyunculuk deneyimini 2007 yılında yayınlanan Duvar adlı dizi ile gerçekleştirmiştir. Duvar dizisinde Erman karakterine hayat veren Balamir Emren, Mahşer ve Sinekli Bakkal gibi dizilerde de rol almıştır.

Akasya Durağı Dizisi ile Dikkat Çekti

Rol aldığı diziler arasında Balamir Emren'in ilk dikkat çektiği yapım Kanal D ekranında yayınlanmış olan Akasya Durağı dizisi olmuştur. Cezmi Baskın, Melek Baykal, Zeki Alasya, Levent Ülgen gibi usta oyuncularla birlikte çalıştığı Akasya Durağı adlı dizide Balamir Emren Mert karakterini canlandırmıştır. 

Akasya Durağı dizisinden sonra yine dikkat çeken yapımlar arasında gösterilen Böyle Bitmesin ve Aşkın Bedeli dizileri de Balamir Emren'in oyunculuk anlamında yol katettiği projeler olmuştur. 

Balamir Emren Filmleri

Balamir Emren, dizilerin yanı sıra sinema filmlerinde de boy göstermiştir. Balamir Emren'in oynadığı filmler arasında yoğun olarak korku filmleri bulunmaktadır. Bunlar ise Ammar 2 ve Şeytanın Kabilesi gibi Türk korku filmleridir. 

Ayrıca 2016 yılında gösterilen Yola Geldik filmi de Balamir Emren'in oyuncu kadrosunda bulunduğu bir diğer sinema filmidir. 

Dolunay Dizisi Engin Rolü

Dolunay

Balamir Emren baş rolleri Özge Gürel ile Can Yaman'ın paylaştığı Dolunay dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan isimlerden biridir. 

Genç oyuncuları ağırlıklı olarak kadrosunda barındıran Dolunay dizisinde rol alan Balamir Emren, Dolunay dizisinde Engin rolü ile izleyici karşısına çıkmıştır. 

Balamir Emren Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Hakan Kurtaş Kimdir?
Hakan Kurtaş
Oyuncu
Seher Terzi Biyografi
Seher Terzi
Oyuncu
Bülent Emrah Parlak Biyografi
Bülent Emrah Parlak
Oyuncu
Gamze Özçelik
Gamze Özçelik
Oyuncu
Özge Gürel Kimdir?
Özge Gürel
Oyuncu
İlayda Akdoğan Kimdir?
İlayda Akdoğan
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir