İlgini çekebilir

Tayfun Erdoğan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 10.10.2017 11:51
Hakan Baş Kimdir?

Hakan Baş Kimdir ?

Hakan Baş Biyografisi

Oyuncu Bensu Soral'ın sevgilisi, aynı zamanda eski bir rekortmen Milli yüzücü olan, ünlü girişimci iş adamı Hakan Baş Kimdir?

Bu yazıda, Bensu Soral ile yaşadığı birliktelik ile duyuran ve 2 yıllık beraberliğin ardından güzel oyuncu Bensu Soral'a teknede romantik bir şekilde evlenme teklifi etmesi ile gündeme gelen Hakan Baş hakkında bilgiler sunacağız...

Hakan Baş 1983 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Üsküdar Amerikan Lisesi'ni bitirmiş, bu yıllarda Fenerbahçe ve Milli Takım yüzücülüğü yapmış ve birçok rekora imza atmıştır. 

Lise eğitiminin ardından Cornell, Yale gibi önde gelen okullarda yüksek öğrenimini tamamlayan Hakan Baş, ülkemize döndükten sonra girişimcilik alanında büyük başarı göstermiş, hızla yükselen işlere imza atmıştır. Dünyaca ünlü Peak Games şirketinin kurucusu, aynı zamanda ülkemizin önde gelen e-ticaret sitelerinden birinin de sahibidir.

Hakan Baş'ın magazin gündeminde yer almasının sebebi ise güzel oyuncu Bensu Soral ile yaşadığı ilişkidir. Bensu Soral ve Hakan Baş çiftinin iki yıldır mutlu bir beraberlikleri vardır. 

Hakan Baş Bensu Soral'a Evlenme Teklif Etti

Ünlü girişimci Hakan Baş, 2 yıldır birlikte olduğu güzel oyuncu Bensu Soral'a 2017 yılının Eylül ayında evlenme teklifi etti. 

Teknede romantik bir şekilde sevgilisine evlenme teklifi eden Hakan Baş, Bensu Soral'dan "Evet" yanıtını aldı. Çiftin bu mutlu görüntüleri basında ve sosyal medyada da sık sık paylaşılarak beğenme rekoru kırdı.

Hakan Baş Foto Galeri

Hakan Baş Hakkında

  • 1983 doğumlu ünlü girişimci.
  • Oyuncu Bensu Soral'ın Sevgilisi.
  • Ünlü bir e-ticaret sitesinin kurucusu.
  • Dünyaca ünlü Peak Games şirketinin kurucu ortağı.
  • Aynı zamanda eski rekortmen Milli yüzücüdür.

Benzer Biyografiler

Gürsel Baran Kimdir?
Gürsel Baran
İş Adamı
Osman Gökçek Kimdir?
Osman Gökçek
İş Adamı
Berk Suyabatmaz Kimdir?
Berk Suyabatmaz
İş Adamı
Okan Can Yantır
Okan Can Yantır
İş Adamı
Burak Erdoğan
Burak Erdoğan
İş Adamı
Alp Yalman
Alp Yalman
İş Adamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.