Nazlı Kayaaslan Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 08.05.2017 14:11

Nazlı Kayaaslan Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Nazlı Kayaaslan
Yaşı
:
27 (1990 doğumlu)
Memleket
:
Mersin
Meslek
:
Stil Danışmanı
Göz Rengi
:
Ela
Saç Rengi
:
Kahverengi
Boyu
:
1.72 cm
Kilo
:
50 kg
M.Durum
:
Bekar

Nazlı Kayaaslan Kimdir ?

Nazlı Kayaaslan 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Mersin'li olan Nazlı Kayaaslan genç yaşlarda bir evlilik yapmış fakat bu evliliği boşanma ile sonuçlanmıştır. Nazlı Kayaaslan'ın boşandığı eşinden Beren adında bir kız çocuğu vardır. 

İşte Benim Stilim Yarışması ile Tanındı

Nazlı Kayaaslan ekranlarda TV8 kanalında yayınlanan ve Öykü Serter'in sunumu ile ekrana gelen moda yarışması İşte Benim Stilim sayesinde tanınmıştır. Jüri üyeleri arasında İvana Sert, Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş'ın bulunduğu İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasına katılan Nazlı Kayaaslan, yarışmada tarzı ile en çok beğeni kazanan isimlerden olmayı başardı. 

İşte Benim Stilim adlı yarışmadan sonra tarz olarak en çok beğenilen adayların tekrar yarıştığı İşte Benim Stilim All Star yarışmasına da katılan Nazlı Kayaaslan, yeniden tarzı ile en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Ancak o dönem ünlü organizatör Ümit Akbulut ile yaşadığı ilişki nedeniyle kendi isteği ile yarışmadan ayrılma kararı aldı. 

Hande Yener ile Birlikte Çalışmaya Başladı

Katıldığı moda yarışmasından sonra dikkat çeken bir isim olmayı başaran Nazlı Kayaaslan, beğenilen tarzını mesleğe dönüştürdü ve stil danışmanı olarak çalışmaya başladı.

Nazlı Kayaaslan ünlü pop yıldızı Hande Yener'in stil danışmanlığını yaptı. 

Gündem Konusu

Nazlı Kayaaslan, İşte Benim Stilim yarışmasından arkadaşı olan Nihal Candan, yine İşte Benim Stilim yarışmasının fenomen isimlerinden biri olan Bahar Candan ve Özge Bitmez ile birlikte ünlü şarkıcı Murat Boz ve oyuncu Eser Yenenler'in kaçamak eğlencesinde Eser Yenenler'in villasında bulunan isimlerden biri olması nedeniyle gündeme geldi. 

Yer Aldığı Projeler

  • İşte Benim Stilim All Star
  • İşte Benim Stilim
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)