İlgini çekebilir

Çağrı Çıtanak kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 20.12.2016 12:14
Kemal Doğulu

Kemal Doğulu Kimdir ?

Kemal Doğulu Biyografisi

Kemal Doğulu 14 Ekim 1979 tarihinde Mersin'de dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun abisi olan Kemal Doğulu, İşte Benim Stilim adlı moda programında jüri üyeliği yapmaktadır.

Asıl mesleği kuaförlük olan Kemal Doğulu, uzun yıllar ünlülere imaj maker, kuaförlük, makyözlük, fotoğrafçılık gibi alanlarda destek vermiştir. Ünlü şarkıcı Hande Yener ile 2006 senesinde tanışmış ve şarkıcının Maxi Hande adını taşıyan albümünde kendisine imaj makerlık ve fotoğrafçılık yapmıştır. 

Bu işlerin yanı sıra bir dönem klip yönetmenliği de yapmış olan Kemal Doğulu, aynı zamanda elektronik müzik tarzında albümler de yayınlamış ve Dj 'lik de yapmıştır. 

Uzun süredir TV 8 kanalında yayınlanan İşte Benim Stilim adlı yarışmada İvana Sert ve Nur Yerlitaş ile jüri koltuğunu paylaşan Kemal Doğulu, geçtiğimiz aylarda merdivenlerden düşüp ani bir şekilde hastaneye kaldırılınca bu görevine ara vermek zorunda kalmıştır. Hastalığı ile ilgili sıkıntılı günler atlatan Kemal Doğulu, kalp masajı ile hayata döndürülmüş ve bir süre dinlendikten sonra tekrar İşte Benim Stilim programındaki görevine dönmüştür.

Kemal Doğulu hala İşte Benim Stilim adlı yarışmada jüri üyeliği yapmaya devam ediyor. Bu yarışmada sert eleştirileri ile yarışmacılara zor anlar yaşatan Kemal Doğulu, özellikle saç ve makyaj konusunda uzman olduğundan, yarışmacı kızların saç ve makyaj konusunda fazlasıyla dikkat etmesi gerektiği yönünde tavsiyelerde bulunuyor.

Kemal Doğulu Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Deniz Saral
Deniz Saral
Yarışmacı
Tuğçe Ergişi
Tuğçe Ergişi
Yarışmacı
Melek Özçağan
Melek Özçağan
Yarışmacı
Neslihan Yargıcı Kimdir?
Neslihan Yargıcı
Modacı
Didem Ezgi Akın
Didem Ezgi Akın
Yarışmacı
Nur Yerlitaş Kimdir?
Nur Yerlitaş
Modacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir