İlgini çekebilir

Öznur Aslan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 23.05.2017 10:54
Bahar Candan Kimdir?

Bahar Candan Kimdir ?

Bahar Candan Biyografisi

 

Bahar Candan, 17 Şubat 1998 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren son derece zeki olduğunu ailesine kanıtlayan ve bu anlamda kendisini ciddi anlamda ileriye götürmeyi hedefleyen Candan, o yaşlarda okumaya çok ciddi anlamda meraklıydı ve kendisini sürekli geliştirme çabası içerisine girdi.

Başarılar ile dolu geçen eğitim hayatının ardından Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünü kazanan Candan, eğitim hayatını başarılı bir şekilde ilerletebilmek adına burada çok ciddi anlamda adımlar atmakta ve aynı zamanda kısa zaman içerisinde yeni araştırmalar üzerinde de durmaktadır. Hayalindeki mesleklerden birisi avukatlıktır.

NİHAL CANDAN’IN KARDEŞİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ?

Bahar Candan, aynı zamanda kısa zaman içerisinde Türkiye’nin gözü önüne çıkan ve Survivor yarışmasına da katılmış olan Nihal Candan’ın kız kardeşidir. Nihal Candan, İşte Benim Stilim All Star yarışmasında ikinci olmuştur.

Zaman içerisinde Acun Ilıcalı tarafından düzenlenmiş olan Survivor yarışmasına da katılarak boy gösterme şansına sahip olmuştur.

TÜRKİYE ONU İŞTE BENİM STİLİM İLE TANIDI

Bahar Candan ismini kısa bir zaman dilimi içerisinde tüm Türkiye’nin duymasına imkan tanıyan proje TV8 ekranlarında yayınlanmakta olan İşte Benim Stilim programı oldu. 6.sezonu yayınlanan ve izleyenleri her sene olduğu gibi bu senede ekran başına kilitleyen projenin en önde gelen ve ilgi gören isimlerinden birisi Bahar Candan olmuştur.

Ablası gibi kendisi de İşte Benim Stilim programına katılmıştır ve programın daha şimdiden en çok konuşulan isimlerinden birisi olarak dikkat çekmiştir. Eğitim hayatına hali hazırda devam eden ve programda baş gösteren Bahar Candan, ablası gibi çok iddialı bir yarışmacı olarak dikkatleri çekiyor.

Vibio tarafından hazırlanan Bahar Candan Kimdir videosunu izlemenizi öneririz.

Bahar Candan Foto Galeri

Katıldığı Yarışma Programları

Benzer Biyografiler

Melike Çamlıoğlu Kimdir?
Melike Çamlıoğlu
Genel
Selay Topçuoğlu Kimdir?
Selay Topçuoğlu
Genel
Esin Çepni Kimdir?
Esin Çepni
Genel
Tuğba İldiz Kimdir?
Tuğba İldiz
Dansçı
Yeşim Aydın Kimdir?
Yeşim Aydın
Sporcu
Dicle Turgal Kimdir?
Dicle Turgal
Modacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir