İlgini çekebilir

Selen Uçer kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 31.03.2021 11:27
Merve Sevin

Merve Sevin Kimdir ?

Merve Sevin Biyografisi

İşte Benim Stilim Merve Sevin Kimdir? Merve Sevin ekranların fenomen haline gelen moda yarışması İşte Benim Stilim sayesinde kendisini tanıtmayı başarmış bir isimdir. 1996 yılında İzmir'de dünyaya gelen Merve Sevin, eğitim hayatına devam etmektedir. Yaşar Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nde eğitim alan Merve Sevin, eğitiminin 2. yılında okuluna ara vermiş ve ekranların sevilen moda yarışması İşte Benim Stilim'e katılmıştır.

İşte Benim Stilim'in Sakin Kraliçesi Merve Sevin yarışmada diğer adayların aksine kavgadan uzak, sessiz, sakin tavırları ile dikkat çeken bir isimdir. Başarılı moda bilgisi ve tarzının yanı sıra hanımefendi kişiliği sayesinde de jürinin beğenisini kazanan Merve Sevin, her ne kadar diğer yarışmacılar tarafından haksız eleştirilere maruz kalsa da jürinin takdirini kazanmayı başarmıştır.

Merve Sevin Kimdir ve Özel Yaşamı

İşte Benim Stilim yarışmasında kavgadan uzak sakin bir tavır sergileyen Merve Sevin, özel yaşamında da en önem verdiği şeyin huzur olduğunu belirtmiştir. Kendine bir çok alanda hobi edinen ve günlerini bu şekilde geçirdiğini söyleyen Merve Sevin, binicilik yapıyor, piyano çalıyor, fotoğraf çekiyor ve basketbol oynuyor.

Özel yaşamında huzur ve mutluluğun en ön sırada yer aldığını her fırsatta belirten Merve Sevin belki de yarışmadaki mütevazı kişiliğini de buna borçludur kim bilir...

İşte Benim Stilim Favorisi Merve Sevin

Merve Sevin İşte Benim Stilim jürilerinden İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu gibi isimlerin çoğu kez takdirini kazanmış hatta başarılı tarzı Nur Yerlitaş tarafından ayakta alkışlanmıştır.

Yarışmaya girdiği günden bu yana tarzı ile dikkatleri üzerine toplayan ve hayran kitlesini de her geçen gün hızla arttıran Merve Sevin, yarışmanın daha önceki favori ismi Simay Tokatlı'yı da tahtından edecek gibi görünüyor.

Merve Sevin instagram: http://instagram.com/mervesevin/

İşte Bu Benim Masalım

Merve Sevin, Acun Ilıcalının kurduğu dijital içerik platformu Exxen'de 2020 yılında yayınlanmaya başlayan, gençlik dizisi 'İşte Benim Masalımda' rol almaya başlamıştır. Dizide Aleyna Tilki başrol alırken Cemal Can Canseven, Hasan Deniz Kaya gibi oyuncular kadrosunda yer almaktadır. Dizinin konusuna değinecek olursak, bir genç kızın hallerinin peşinden giderken verdiği mücadeleyi anlatmaktadır. Şarkı söylemek en büyük arzusu ama ilk önce sahne korkusunu yenmesi gerekiyor. 

Merve Sevin Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

İnci Pars Kimdir?
İnci Pars
Oyuncu
Dilara Kayalı
Dilara Kayalı
Yarışmacı
Duygu Çevik Kimdir?
Duygu Çevik
Yarışmacı
Pelin Suade Kimdir?
Pelin Suade
Sanatçı
Niran Yalaz
Niran Yalaz
Yarışmacı
Simge Tertemiz Kimdir?
Simge Tertemiz
Manken

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir