Merve Sevin Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 26.05.2017 21:07

Merve Sevin Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Merve Sevin
Yaşı
:
21 (9 Ekim 1996)
Memleket
:
İzmir
Sevgilisi
:
Yok
Boyu
:
1.73 cm
Kilo
:
55 kg
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Sarı
Eğitim
:
Yaşar Üniversitesi Halka İlişkiler ve Tanıtım Bölümü

Merve Sevin Kimdir ?

İşte Benim Stilim Merve Sevin Kimdir? Merve Sevin ekranların fenomen haline gelen moda yarışması İşte Benim Stilim sayesinde kendisini tanıtmayı başarmış bir isimdir. 1996 yılında İzmir'de dünyaya gelen Merve Sevin, eğitim hayatına devam etmektedir. Yaşar Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nde eğitim alan Merve Sevin, eğitiminin 2. yılında okuluna ara vermiş ve ekranların sevilen moda yarışması İşte Benim Stilim'e katılmıştır.

İşte Benim Stilim'in Sakin Kraliçesi Merve Sevin yarışmada diğer adayların aksine kavgadan uzak, sessiz, sakin tavırları ile dikkat çeken bir isimdir. Başarılı moda bilgisi ve tarzının yanı sıra hanımefendi kişiliği sayesinde de jürinin beğenisini kazanan Merve Sevin, her ne kadar diğer yarışmacılar tarafından haksız eleştirilere maruz kalsa da jürinin takdirini kazanmayı başarmıştır.

Merve Sevin Kimdir ve Özel Yaşamı

İşte Benim Stilim yarışmasında kavgadan uzak sakin bir tavır sergileyen Merve Sevin, özel yaşamında da en önem verdiği şeyin huzur olduğunu belirtmiştir. Kendine bir çok alanda hobi edinen ve günlerini bu şekilde geçirdiğini söyleyen Merve Sevin, binicilik yapıyor, piyano çalıyor, fotoğraf çekiyor ve basketbol oynuyor.

Özel yaşamında huzur ve mutluluğun en ön sırada yer aldığını her fırsatta belirten Merve Sevin belki de yarışmadaki mütevazı kişiliğini de buna borçludur kim bilir...

İşte Benim Stilim Favorisi Merve Sevin

Merve Sevin İşte Benim Stilim jürilerinden İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu gibi isimlerin çoğu kez takdirini kazanmış hatta başarılı tarzı Nur Yerlitaş tarafından ayakta alkışlanmıştır.

Yarışmaya girdiği günden bu yana tarzı ile dikkatleri üzerine toplayan ve hayran kitlesini de her geçen gün hızla arttıran Merve Sevin, yarışmanın daha önceki favori ismi Simay Tokatlı'yı da tahtından edecek gibi görünüyor.

Merve Sevin instagram: http://instagram.com/mervesevin/

Yer Aldığı Projeler

  • İşte Benim Stilim
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)