İlgini çekebilir

Tuğçe Kumral kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 27.08.2019 18:08

Cüneyt Şen Kimdir ?

Cüneyt Şen Biyografisi

Cüneyt Şen Kimdir? A Spor kanalında sunucu olarak yer alan Cüneyt Şen kaç yaşında? Nereli? Hangi takımlı? Eşi kimdir? İşte biyografisi ve kısaca hayatı!

Cüneyt Şen, 30 Kasım 1972 tarihinde Balıkesir'in Gönen ilçesinde doğdu. 47 yaşındaki sunucu, kariyerine 20 yaşında Radyo Net adlı radyo kanalında ilk adımını attı. 3 yıl kadar burada çalıştıktan sonra  TGRT FM ile anlaşmış ve sunuculuk yapmıştır. Aynı zamanda yapımcılık görevlerinde de bulunmuştur. 

1995 yılında TGRT kanalında spor haberleri sunuculuğu ve yapımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Telespor adlı spor programının sunuculuğunu yapmıştır. Sunuculuğun yanında spikerlik de yapan Cüneyt Şen, bir çok futbol ve basketbol müsabakasını anlatmıştır.  Spor haberleri anlattığı yıllarda TGRT Haber kanalı açılmış ve iki kanalda birden sunuculuk yapmıştır.

Bir yıl kadar sonra TGRT Haber kanalının spor müdürü olarak göreve başlamıştır. 2008 yılında görevinden ayrılarak A Spor kanalına transfer olmuştur. A Spor kanalında genellikle Ana Haber programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Aslen Balıkesir/Gönen'lidir. Başarılı sunucu Cüneyt Şen'in eşi Suna Şen'dir. Evli ve lisans mezunudur.

 

Benzer Biyografiler

Ceyda Dönmez
Sunucu
Emre Berkmen
Spor Yorumcusu
ozgur-gozuacik-kimdir
Özgür Gözüaçık
Spor Yorumcusu Sporcu
Emre Bol
Spor Yorumcusu
Setenay Cankat Kimdir?
Setenay Cankat
Sunucu
Serdar Kelleci
Spor Yorumcusu

1 Yorum

  1. adamın biri

    27 Mayıs 2021 at 16:35

    çok fener tv si gibi yayın yapıyorsunuz onun için izlemiyorum

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.