Cüneyt Şen Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 27.08.2019 18:08

Cüneyt Şen Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Cüneyt Şen
Doğum Tarihi
:
30 Kasım 1972 (47 Yaşında)
Meslek
:
Sunucu
Eşi
:
Suna Şen
Burcu
:
Yay
Eğitim
:
Lisans

Cüneyt Şen Kimdir ?

Cüneyt Şen Kimdir? A Spor kanalında sunucu olarak yer alan Cüneyt Şen kaç yaşında? Nereli? Hangi takımlı? Eşi kimdir? İşte biyografisi ve kısaca hayatı!

Cüneyt Şen, 30 Kasım 1972 tarihinde Balıkesir'in Gönen ilçesinde doğdu. 47 yaşındaki sunucu, kariyerine 20 yaşında Radyo Net adlı radyo kanalında ilk adımını attı. 3 yıl kadar burada çalıştıktan sonra  TGRT FM ile anlaşmış ve sunuculuk yapmıştır. Aynı zamanda yapımcılık görevlerinde de bulunmuştur. 

1995 yılında TGRT kanalında spor haberleri sunuculuğu ve yapımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Telespor adlı spor programının sunuculuğunu yapmıştır. Sunuculuğun yanında spikerlik de yapan Cüneyt Şen, bir çok futbol ve basketbol müsabakasını anlatmıştır.  Spor haberleri anlattığı yıllarda TGRT Haber kanalı açılmış ve iki kanalda birden sunuculuk yapmıştır.

Bir yıl kadar sonra TGRT Haber kanalının spor müdürü olarak göreve başlamıştır. 2008 yılında görevinden ayrılarak A Spor kanalına transfer olmuştur. A Spor kanalında genellikle Ana Haber programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Aslen Balıkesir/Gönen'lidir. Başarılı sunucu Cüneyt Şen'in eşi Suna Şen'dir. Evli ve lisans mezunudur.

 

Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)