İlgini çekebilir

Melek Özçağan kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 08.02.2017 15:49

Jessica May Drociunas Foto Galeri

Jessica May Drociunas Biyografi

Jessica May Drociunas Biyografi

Jessica May Drociunas, 05 Aralık 1993 tarihinde Brezilya ülkesinde dünyaya gelmiştir. Çok küçük yaşlarından itibaren son derece duru bir yüze sahip olan ve bu anlamda güzelliği ile çevresinde ki insanların da ilgisini çekmeyi başaran Jessica May Drocinas, zaman içerisinde çevresinde önlenemez bir şekilde popüler hale geldiği gibi güzelliği ile dilden dile kısa zaman içerisinde yaygınlaşmaya başladı diyebiliriz.

Eğitim hayatında da son derece başarılı bir şekilde ilerleme yoluna giden Drociunas, Brezilya’da yükseköğretim olarak Biyolojik Bilimler Bölümü okumuş ve bu anlamda eğitim hayatını başarılı bir şekilde noktalayarak herkesin gözü önünde olmayı başaran isimlerden birisi olarak da yine ön plana çıkmayı başarmıştır.

MODELLİK KARİYERİNE BAŞLADI

Güzelliği ile çevresinin zaman içerisinde en çok dikkatini çeken isimlerden birisi olarak dikkatleri çeken ve ciddi anlamda sivrilen Jessica May Drociunas, henüz eğitim yıllarında iken yetenek avcıları tarafından keşfedilmiştir ve kısa zaman içerisinde modellik kariyeri için eğitimler alarak profesyonel anlamda somut adımlar atma yoluna gitmiştir.

Okul yıllarında modellik teklifi aldığından dolayı bir süre eğitimine ara vererek profesyonel anlamda eğitim modellik kariyerini ilerletmiş ve Brezilya’nın en ünlü mankenlerinden birisi olarak da adından sıklık ile söz ettirmeyi başarmıştır.

YENİ GELİN DİZİSİ BAŞROLÜ İÇİN ÜLKEMİZE GELDİ

Show TV ekranlarının yakın bir zaman dilimi içerisinde başlamış olan yeni dizi projesi olarak dikkatleri çeken ve iddialı kadrosu ile de herkesin dikkatlerini çekmeyi başaran Yeni Gelin dizisi kadrosunun başrol oyuncularından birisi olabilmek adına ülkemiz yapımcıları tarafından teklif almış ve kabul etmiştir. Dizinin başrolü için kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkemize gelmiştir.

Dizinin çekimlerine ara vermeden başlayan ve fragmanlarının yayınlanması itibari ile çok ciddi anlamda tanınmayı başaran Jessica May Drociunas, dizinin usta oyuncu kadrosunda çok ciddi anlamda fark yaratıyor. Dizinin kadrosunda kendisi ile birlikte Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç gibi isimler de yer almıştır.

Jessica May, Hüseyin Kara ile evlendi

Yeni Gelin dizisindeki gelin Jessica, Hüseyin kara ile dünya evine girdi.

Jessica May Drociunas Kişisel Bilgiler

Jessica May Drociunas Kaç Yaşında?Jessica May Drociunas, 05 Aralık 1993 doğumludur ve 24 yaşındadır.
Jessica May Drociunas Nereli?Jessica May Drociunas, Brezilya doğumludur.
Jessica May Drociunas MesleğiJessica May Drociunas, model ve dizi, sinema oyuncusudur.
Jessica May Drociunas Instagram@mayjessica8

Rol Aldığı Projeler

  • 2017 - Yeni Gelin

Benzer Biyografi Yazıları

Halil İbrahim Kurum
Halil İbrahim Kurum
Oyuncu
Feride Hilal Akın
Feride Hilal Akın
Oyuncu
Bahar Süer
Bahar Süer
Oyuncu
Esin Gündoğdu
Esin Gündoğdu
Oyuncu
Jessica May Drociunas Kimdir?
Jessica May Drociunas
Oyuncu
Dağhan Külegeç (Kiraz Mevsimi Mete) Kaç Yaşında?
Dağhan Külegeç
Oyuncu

Yeni Gelin, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir