Bülent Çavuşoğlu Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 28.01.2018 04:30

Bülent Çavuşoğlu Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Bülent Çavuşoğlu
Yaşı
:
50
Meslek
:
İş Adamı
Sevigilisi
:
Ajda Pekkan

Bülent Çavuşoğlu Kimdir ?

 

Bülent Çavuşoğlu kimdir? 1968 yılında Samsun'da doğdu. İlkokulu Samsun'da Terme Atatürk İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Lise hayatını Samsun Anadolu Lisesi'nde devam ettirdi. Buradan mezun olduktan sonra 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Antropoloji Bölümü'nü kazandı. Üniversiteden mezun olduktan sonra yüksek lisansını 2000'li yıllarda Yeditepe Üniversitesi MBA Programı dalında tamamlamıştır.

İş hayatına turizm ile ilk adımı atan Bülent Çavuşoğlu, telefon ve iletişim sektörüne atıldı. 1995 yıllarında Turkcell'de Bölge Satış Müdürlüğü yapmıştır. Daha sonra (yaklaşık iki yıl kadar sonra) ,1997 yılında Pagephone A.Ş.'de satış direktörlüğü yaptı. Bir yıl kadar bu göreve devam etti ve sonra 1998 yılında K.V.K'da genel müdür yardımcısı olarak devam etti.. 2000'li yıllarda A-Tel'in genel müdürlüğünde bulundu.


Bülent Çavuşoğlu 2002 yılından günümüze kadar A-Tel'deki görevine devam etmiş ve bunun yanında aynı zamanda K.V.K.'nın CEO'su olarak devam etmektedir. KVK (Mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe faaliyet göstermekte olan bir firma)'da müdürlük yapmıştır. 

Ajda Pekkan'ın sevgilisi olarak bilinmektedir. Bülent Çavuşoğlu hakkında kısaca bilgi vermeye çalıştık. Sizlerde yorum yaparak bizlere katkıda bulunabilirsiniz. 

Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)