Jessica May Drociunas Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 03.07.2018 05:14

Jessica May Drociunas Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Jessica May Drociunas
Nereli
:
Brezilya
Yaşı
:
24 (05.12.1993)
Eğitimi
:
Biyolojik Bilimler Bölümü
Göz Rengi
:
Yeşil
Saç Rengi
:
Siyah
Burcu
:
Yay

Jessica May Drociunas Kimdir ?

Jessica May Drociunas, 05 Aralık 1993 tarihinde Brezilya ülkesinde dünyaya gelmiştir. Çok küçük yaşlarından itibaren son derece duru bir yüze sahip olan ve bu anlamda güzelliği ile çevresinde ki insanların da ilgisini çekmeyi başaran Jessica May Drocinas, zaman içerisinde çevresinde önlenemez bir şekilde popüler hale geldiği gibi güzelliği ile dilden dile kısa zaman içerisinde yaygınlaşmaya başladı diyebiliriz.

Eğitim hayatında da son derece başarılı bir şekilde ilerleme yoluna giden Drociunas, Brezilya’da yükseköğretim olarak Biyolojik Bilimler Bölümü okumuş ve bu anlamda eğitim hayatını başarılı bir şekilde noktalayarak herkesin gözü önünde olmayı başaran isimlerden birisi olarak da yine ön plana çıkmayı başarmıştır.

MODELLİK KARİYERİNE BAŞLADI

Güzelliği ile çevresinin zaman içerisinde en çok dikkatini çeken isimlerden birisi olarak dikkatleri çeken ve ciddi anlamda sivrilen Jessica May Drociunas, henüz eğitim yıllarında iken yetenek avcıları tarafından keşfedilmiştir ve kısa zaman içerisinde modellik kariyeri için eğitimler alarak profesyonel anlamda somut adımlar atma yoluna gitmiştir.

Okul yıllarında modellik teklifi aldığından dolayı bir süre eğitimine ara vererek profesyonel anlamda eğitim modellik kariyerini ilerletmiş ve Brezilya’nın en ünlü mankenlerinden birisi olarak da adından sıklık ile söz ettirmeyi başarmıştır.

YENİ GELİN DİZİSİ BAŞROLÜ İÇİN ÜLKEMİZE GELDİ

Show TV ekranlarının yakın bir zaman dilimi içerisinde başlamış olan yeni dizi projesi olarak dikkatleri çeken ve iddialı kadrosu ile de herkesin dikkatlerini çekmeyi başaran Yeni Gelin dizisi kadrosunun başrol oyuncularından birisi olabilmek adına ülkemiz yapımcıları tarafından teklif almış ve kabul etmiştir. Dizinin başrolü için kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkemize gelmiştir.

Dizinin çekimlerine ara vermeden başlayan ve fragmanlarının yayınlanması itibari ile çok ciddi anlamda tanınmayı başaran Jessica May Drociunas, dizinin usta oyuncu kadrosunda çok ciddi anlamda fark yaratıyor. Dizinin kadrosunda kendisi ile birlikte Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç gibi isimler de yer almıştır.

Jessica May, Hüseyin Kara ile evlendi

Yeni Gelin dizisindeki gelin Jessica, Hüseyin kara ile dünya evine girdi.

Rol Aldığı Projeler

  • 2017 - Yeni Gelin
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Jessica May Drociunas için 5 Yorum var

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)