Tolga Mendi Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.06.2017 20:05

Tolga Mendi Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Tolga Mendi
Yaşı
:
27 (17.02.1989)
Boyu
:
1.84 cm
Kilosu
:
77 kg
Burcu
:
Kova
Eğitim
:
Lise Mezunu
Göz Rengi
:
Kahverengi

Tolga Mendi Kimdir ?

Tolga Mendi, 17 Şubat 1989 tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Hareketli bir gençlik yaşayan ve zaman içerisinde kendisini sürekli sosyal ortamlara ayak uyduracak şekilde yetiştiren Mendi, eğitim hayatında birçok kişinin aksine kendisini çok da ilerletme gibi bir eğilim ya da merak içerisinde asla olmamıştır.

Zaman içerisinde oyunculuğa ciddi anlamda merak salan ve yaşı ilerledikçe karizması ve yakışıklılığı ile genç kızların da ilgisini çekmeyi başaran Mendi, aynı zamanda oyunculuk konusunu kendisine hedef olarak belirlemiş ve zaman içerisinde Craft Tiyatro Oyunculuk Eğitim Merkezi bünyesinde profesyonel anlamda eğitimler aldı ve kendisini bu anlamda geliştirerek yapımcıların da aradığı isimlerden birisi olarak dikkatleri çekmeyi başardı.

İLK PROJESİ 2015 YILINDA ACI AŞK DİZİSİ OLDU

Tolga Mendi, profesyonel anlamda ilk dizi projesine ise 2015 yılı içerisinde çıkma başarısını gösterdi. Zaman içerisinde yapımcıların çok ciddi anlamda ilgisini çeken ve insanlar arasında da performansı ile konuşulmayı başaran Tolga Mendi, kişisel olarak da kendisini sürekli geliştirme başarısını gösterdi.

Acı Aşk dizisinin ustalar ile dolu oyuncu kadrosunda kendisi ile birlikte Selin Şekerci, Seçkin Özdemir ve Sezgi Sena Akay gibi isimler yer aldı. Dizi belli bir süre boyunca devam etti ve birçok isim bu dizi ile birlikte çok ciddi anlamda popüler hale gelmeyi başardı.

2017 YILINDA YENİ GELİN DİZİSİ İLE FARK YARATTI

Yeni Gelin Dizisi

Seneler 2017 olduğunda ise kendisinin ve kariyerinin en iddialı projelerinden birisi olarak dikkatleri çeken ve kadrosu ile de fark yaratmayı başaran projelerden birisi olarak dikkatleri çeken Yeni Gelin dizisi kadrosunun başrol oyuncularından birisi olarak da kendisini sevenlerine gösterme yoluna gitti.

Usta kadrosu ile birlikte dikkat çeken proje çok ciddi anlamda sevildi. Daha fragmanları ile ciddi anlamda rekor kırdı. Dizide Tolga Mendi ile birlikte aynı zamanda Jessica May Drociunas, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç gibi isimler yer almıştır ve uzun süre en sevilen dizi projelerinden birisi olmayı da başarmıştır.

Rol Aldığı Projeler

  • 2015 - Acı Aşk
  • 2017 - Yeni Gelin
Benzer Biyografi Yazıları
, ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Tolga Mendi için 3 Yorum var

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)