Feride Hilal Akın Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 14.03.2019 21:07

Feride Hilal Akın Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Feride Hilal Akın
Nereli
:
İstanbul
Meslek
:
Oyuncu ve Şarkıcı
Yaşı
:
25 ( 18 Haziran 1992 )
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Koyu Kumral
Boyu
:
1.68 cm

Feride Hilal Akın Kimdir ?

Feride Hilal Akın kimdir? Şarkıcı, dizi ve sinema oyuncusu olan güzel isim Feride Hilal Akın nereli? Boyu ve kilosu kaç? Kardeşi, annesi kimdir? İşte biyografisi, hayatı ve ailesi hakkında detaylar ile oynadığı diziler!

Feride Hilal Akın 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Müzik ile yakından ilgili olan Feride Hilal Akın, sosyal medya fenomeni olarak dikkat çekmiştir.

Sosyal Medya üzerinden yayınladığı müzik videoları ile dikkat çeken Feride Hilal Akın, Türk Pop Müziğinin sevilen şarkıcıları tarafından söylenmiş şarkıları yeniden yorumlayıp bu videoları sosyal medya üzerinden paylaşınca dikkat çekmeyi başarmış ve takipçi sayısını hızla arttırmıştır. 

Yeni Gelin Dizisi

Yeni Gelin Dizisi Şirin Karakterini Canlandırdı

Yeni Gelin Şirin

Çektiği videolar sayesinde sosyal medyada dikkat çeken isimlerden biri olmayı başaran Feride Hilal Akın, bu popülerliğini oyunculuk anlamında da kullanmayı hedeflemiş ve Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisi kadrosuna dahil olmuştur.

Dağhan KülegeçJessica May Drociunas, Tolga Mendi gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Yeni Gelin Dizisi 'nde rol alan Feride Hilal Akın, bu dizide Şirin karakterini canlandırmıştır.

Feride Hilal Akın Şarkıları

En çok merak edilen ve dinlenen şarkısı 2017 yılında çıkarttığı ''Bilir mi?'' olmuştur. Diğer şarkıları ise şöyle; 

  • Ayrılık Zor
  • İmkansız Aşk
  • Günah Benim
  • Şehrin Yolu
  • Ayrılık Zor
  • İntihaşk
  • Sen Ağlama
  • Gizli Aşk

Feride Hilal Akın, Hakan Tunçbilek ile birlikte söylemiş olduğu ''Gizli Aşk'' adlı klibi ile şimdiden 30 milyon izlenmeyi geçmiş durumda. Şarkının söz ve müziği Hakan Tunçbilek'e ait. İşte ''Gizli Aşk'' adlı şarkısı;

 

 
Feride Hilal, yakın zamanda sinema filmi ile karşımıza çıkabilir. Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken görüntülenen güzel oyuncu ve şarkıcı Hilal Akın, "Şu an size net bir proje söylememem ama bir sinema filmi için görüşmelere devam ediyoruz. Netleştiğinde söylemek isterim" dedi.
 
Ağlama Anne dizisinde yer alan şarkıyı seslendirmiş ve bir çok kullanıcı bu şarkısını indirmek istemiştir. Kafalar Karışık filminde Buse karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkan Feride Hilal Akın, başrol oyuncuları Fatih Yasin, Bilal Hancı ve Atakan Özyurt ile birlikte rol almışlardır.
 
Yeni dizisi hakkında araştırmalarımız devam etmektedir. 
 
 

Yer Aldığı Projeler

  • Yeni Gelin
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Feride Hilal Akın için 46 Yorum var

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)