İlgini çekebilir

Mirza Bahattin Doğan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 11.01.2019 22:43
Onur Baytan
indirim7.com

Onur Baytan Kimdir ?

Onur Baytan Biyografisi

Onur Baytan 07 Ekim 1997 tarihinde Tekirdağ'da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan beri müzikle yakından ilgili olan Onur Baytan, İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü mezunudur. 

Ekranlara küçük yaşından beri aşina olan Onur Baytan katıldığı ses yarışmaları sayesinde tanınmıştır. Henüz çocuk yaşlarda katıldığı "Bir Şarkısın Sen" isimli yarışma ile ekrana çıkan Onur Baytan, sonrasında Murat Boz, Gökhan Özoğuz ve Ebru Gündeş gibi isimlerin jüri üyeliğini yaptığı, Acun Ilıcalı sunumu ile ekrana gelen "O Ses Türkiye" yarışması ile tanınmış ve sevilmiştir. Onur Baytan O Ses Türkiye yarışmasında Ebru Gündeş'in takımında yer almıştır.

Yeni Gelin Dizisi Ferhat Rolü

Ses yarışması sonrasında yakaladığı popülerliği ekran önünde de kullanmayı başaran Onur Baytan Show TV'de yayınlanan Yeni Gelin Dizisi kadrosuna dahil olmuştur ve Çoban Ferhat rolünü canlandırmıştır.

Onur Baytan ile birlikte Tolga Mendi, Jessica May, Şilan Makal, Feride Hilal Akın, Halil İbrahim Kurum gibi isimlerin de kadrosunda bulunduğu Yeni Gelin adlı dizi Show TV ekranlarında yayınlanmış ve fazlasıyla izlenen dizilerden birisi olmuştur.

Meleklerin Aşkı dizisinde konuk oyuncu

Onur Baytan, Meleklerin Aşkı dizisinde Bezirgan karakterini canlandırmıştır. Konuk oyuncu olarak katıldığı 6.bölümden ''Üzdünüz Beni Yıllar'' parçasını seslendirmiştir.

Onur Baytan Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Oya Başar Kimdir?
Oya Başar
Oyuncu
Ebrar Alya Demirbilek
Oyuncu
Renan Bilek
Renan Bilek
Oyuncu
Halil İbrahim Kurum
Halil İbrahim Kurum
Oyuncu
Berkay Hardal
Berkay Hardal
Oyuncu
Bahar Süer
Bahar Süer
Oyuncu

1 Yorum

  1. Öykü Kubilay

    2 Kasım 2018 at 16:59

    Öykü Kubilay 2004 haziran doğumluyum Adana’da yaşıyorum en büyük hayalim oyuncu olmak ve bu konuda iyiyim

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir