İlgini çekebilir

Arda Adil Görgen kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 20.04.2017 18:16
Fatma Ok

Fatma Ok Kimdir ?

Fatma Ok Biyografisi

Fatma Ok 10 Kasım 1992 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. Ailesi ile birlikte İzmir'de yaşayan Fatma Ok lisans mezunudur. Yüksek Öğretimini tamamladıktan sonra Engelli Eğitimi Uzmanı olarak çalışmaya başlayan Fatma Ok, zor bir meslek yaptığını ancak mesleğini severek yaptığını dile getirmiştir.

Gardırop Savaşları Yarışması ile Tanındı

Fatma Ok'un ekran önünde tanınması ise Fox TV'de yayınlanan moda yarışması Gardırop Savaşları sayesinde gerçekleşmiştir. Gardırop Savaşları adlı moda yarışmasına katılan Fatma Ok, uzun süre yarışmada kalmayı başarmış isimlerden biridir.

Yarışmaya katıldığı ilk günlerde özellikle saçları konusunda jüriden sık sık eleştiri alan Fatma Ok, normalde kahverengi gözlü olduğu ancak sürekli mavi lens kullandığı için de hem jüri hem de diğer adaylar tarafından zaman zaman eleştirilere maruz kalmıştır. Tarzı konusunda ise yarışmanın başlarında sıkıntılar çekse de zamanla yarışmada öğrendiklerini tarzına yansıtmayı başarmış ve jüriden olumlu eleştiriler almaya başlamıştır.

Gardırop Savaşları adlı moda yarışmasında özellikle sevecen tavırları ile dikkat çeken Fatma Ok, yarışmada Aycan Demirci, Gizem Dinibütünoğlu, Su Sümeyye Engin gibi isimlerle birlikte yarışmıştır.

Jüri üyeliğini Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı ve Ayşe Brav'ın yaptığı moda yarışması Gardırop Savaşları haftaiçi her gün öğle kuşağında izleyicisi ile buluşmaktadır.

Fatma Ok Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Ayşe Brav (Gardırop Savaşları) Kimdir?
Ayşe Brav
Ünlü
Gize Dinibütünoğlu Kimdir
Gizem Dinibütünoğlu
Yarışmacı
Tuğçe Dural
Tuğçe Dural
Yarışmacı
Aygün Aydın
Aygün Aydın
Yarışmacı
Tuğçe Sökesoğlu
Tuğçe Sökesoğlu
Yarışmacı
Didem Ezgi Akın
Didem Ezgi Akın
Yarışmacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir