İlgini çekebilir

Tuğçe Kandemir kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 20.12.2016 12:23
Aygün Aydın

Aygün Aydın Kimdir ?

Aygün Aydın Biyografisi

Aygün Aydın, 01 Ocak 1994 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren televizyonlara son derece meraklı olan ve güzelliği ile de zaman içerisinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Aygül Aydın, kısa zaman içerisinde başarılı eğitim hayatının da meyvelerini toplamaya başladı diyebiliriz.

Beykent Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölümü mezunu olmayı başaran ve bundan sonra kariyeri için aktif bir şekilde adımlar atmaya başlayan Aydın, zaman içerisinde modellik ve oyunculuk konusunda da kendisini geliştirme yoluna gitti. Sanatla tamamen iç içe yaşadı.

İLK OLARAK MÜZİK KLİBİNDE YER ALDI

Okul hayatının hemen ardından oyunculuk ve modellik kariyerine başlama konusunda ciddi anlamda hızlı adımlar atan Aygün Aydın, Mustafa Ceceli ve Ravi İncigöz düeti olan ve kısa zaman içerisinde ülkemizin en çok dinlenen parçalarından birisi olan Şeker klibinde oynama şansını buldu ve ilk olarak bu proje ile ekran karşısında bizimle birlikte oldu.

2015 YILINDA BU TARZ BENİM YARIŞMASI İLE TANINDI

Sunuculuğunu Ebru Akel gibi bir ustanın yaptığı ShowTV ekranlarında yayınlanmakta olan Bu Tarz Benim programı yarışmacılarından birisi olarak Türkiye genelinde adını çok ciddi anlamda duyurmaya başladı. Jüri üyeliklerini Sibel Arna, Cemil İpekçi ve Umut Eker gibi isimlerin yaptığı ğrogramda adından çok ciddi anlamda söz ettirmiş ve meşhur olmuştur.

İNADINA AŞK DİZİSİ KADROSUNDA YER ALDI

Program ile birlikte adını çok geniş kitlelere duyurmayı başaran genç isim, İnadına Aşk dizisi kadrosuna girerek döneminin en çok izlenen dizi projelerinden birisinde yer alma fırsatını yakaladı. Dizide Cem Belevi, Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Nilay Duru ve Eren Vurdem gibi isimler yer aldı. Dizi uzun süre reyting rekorları kırdı.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM İLE KARİYERİNİN ZİRVESİ

Türkiye’nin en büyük dizi yapımlarından birisi olarak dikkatleri çeken ve adından ciddi anlamda söz ettiren Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi kadrosuna da girmeyi başararak kariyerinde zirve yaptı. Nurgül Yeşilçay, Ekin Koç, Beren Saat, Mehmet Günsür gibi isimler ile birlikte ustalar ile dolu bir oyuncu kadrosu içerisinde yer almayı başardı.

GARDIROP SAVAŞLARI YARIŞMASI

Bu Tarz Benim yarışmasının ardından adını duyuran genç isim, FoxTV ekranlarının önemli projelerinden birisi olarak dikkatleri çeken Gardırop Savaşları programında da en önemli yarışmacılardan birisi olarak dikkatleri çekmiştri.

Aygün Aydın Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Fatma Ok
Fatma Ok
Yarışmacı
Gözde Bozacı ( Kısmetse Olur Gözde )
Gözde Bozacı
Yarışmacı
Yağmur Gürgen
Yağmur Gürgen
Yarışmacı
Metehan Kuru Kimdir?
Metehan Kuru
Oyuncu
Sema Aydemir Apak
Sema Aydemir Apak
Yarışmacı
Didem Ezgi Akın
Didem Ezgi Akın
Yarışmacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir