İlgini çekebilir

Sarpcan Köroğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 03.04.2017 15:22
Fatoş Kabasakal

Fatoş Kabasakal Kimdir ?

Fatoş Kabasakal Biyografisi

Oyuncu ve sunucu Fatoş Kabasakal, 1982 yılında Edirne'de dünyaya gelmiştir. Ekran kariyeri ilk olarak Kral TV ekranında sunduğu müzik programı ile başlayan Fatoş Kabasakal, uzun yıllar ekranlarda VJ'lik ve sunuculuk yapmıştır.

Usta oyuncu Ayla Algan'dan aldığı oyunculuk eğitimi sonrası sunuculuğun yanı sıra oyuncu olarak da ekran karşısına çıkan Fatoş Kabasakal, ilk oyunculuk deneyimini ise "İki Arada Aşk" isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. 2005 yılından beri oyunculuk yapan Fatoş Kabasakal, Misi, Saran Sevdalar, Yıldızlar Savaşı gibi yapımlarda rol almıştır.

Fatoş Kabasakal'ın oyunculuk anlamında en fazla dikkat çektiği yapımlar ise oyuncu Evrim Akın'ın da rol aldığı Bez Bebek dizisi sonrasında ise Türk Malı dizisi olmuştur.

Sunuculuk kariyerini de devam ettiren Fatoş Kabasakal, yemek programları ve magazin programlarında da sunuculuk yapmıştır.

Gardırop Savaşları Yarışmasına Katıldı

Düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkat çeken Fatoş Kabasakal, stilini konuşturmak adına Fox TV'de yayınlanan Gardırop Savaşları adlı moda yarışmasına katılmıştır.

Raşit Bağzıbağlı, Gül Gölge Saygı, Ayşe Brav gibi isimlerin jüri koltuğunda oturduğu Gardırop Savaşları yarışmasına, yarışmanın ikinci sezonunda dahil olan Fatoş Kabasakal, Milli Atlet Nagihan Karadere, Gizem Dinibütünoğlu, Didem Ezgi Akın gibi isimlerle birlikte yarışmıştır.

 

Fatoş Kabasakal Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Aycan Demirci
Aycan Demirci
Yarışmacı
Deniz Özerman Kimdir?
Deniz Özerman
Oyuncu
Gizem Ay Biyografi
Gizem Ay
Yarışmacı
Tuğçe Sökesoğlu
Tuğçe Sökesoğlu
Yarışmacı
Ankaralı Yasemin
Ankaralı Yasemin
Şarkıcı
Gize Dinibütünoğlu Kimdir
Gizem Dinibütünoğlu
Yarışmacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.