İlgini çekebilir

Nebil Sayın kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 22.12.2016 14:01
Gize Dinibütünoğlu Kimdir

Gizem Dinibütünoğlu Kimdir ?

Gizem Dinibütünoğlu Biyografisi

Gizem Dinibütünoğlu, 1994 yılında güzide şehirlerimizden birisi olan İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Kısa bir zaman dilimi içerisinde eğitim hayatında normalden üstün başarılar elde eden ve kendisi sürekli olarak geliştirme amacı içerisinde olan Dinibütünoğlu, kişisel gelişimi ile alakalı olarak normalden çok daha hızlı bir yükseliş gösterdi diyebiliriz.

Başarılı geçen eğitim hayatının ardından lise okumaya başlayan ve bu anlamda kişisel becerilerini de çok ciddi anlamda geliştirerek fark yaratmayı başaran Dinibütünoğlu, zaman içerisinde güzelliği ile de dikkatleri çektiği gibi aynı zamanda ilerleyen süreçte kariyerine çok daha farklı bir şekilde yön verme yoluna gitmiştir.

MODELLİK YAPMAYA BAŞLADI

Üniversite yıllarında iken güzelliği ve mükemmel fiziği ile birlikte insanların ilgisini üzerine çekmeyi başaran ve bu anlamda çok ciddi bir kesime hitap etmeyi başardıkça daha da hırslanan Dinibütünoğlu, zaman içerisinde manken olabilmek için girişimlerde bulunmuştur. Nitekim bu girişimlerinin ardından zaman içerisinde profesyonel modellik yapmaya başlamıştır.

Modellik kadar dansa da çok ciddi anlamda meraklı olan isimlerden birisi olarak dikkatleri çeken isim, zaman içerisinde modern dans eğitimleri de almıştır.

GARDIROP SAVAŞLARI İLE TANINDI

Stil sahibi kişiliği ile kısa bir zaman dilimi içerisinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gizem Dinibütünoğlu, zaman içerisinde Gardırop Savaşları isimli yarışmada modaya ilgi duyan birisi olarak katıldı. Çekişme ile geçen yarışmanın Gizem Ay ile birlikte en popüler isimlerinden birisi olan Gizem Dinibütünoğlu, bu proje ile gerçek anlamda tanınmıştır.

Gizem Dinibütünoğlu Foto Galeri

Katıldığı Yarışma Programları

Benzer Biyografiler

Gardırop Savaşları Luvrita Biyografi
Luvrita Abdulkhalikova
Yarışmacı
Aygün Aydın
Aygün Aydın
Yarışmacı
Gizem Ay Biyografi
Gizem Ay
Yarışmacı
Ankaralı Yasemin
Ankaralı Yasemin
Şarkıcı
Aycan Demirci
Aycan Demirci
Yarışmacı
Didem Ezgi Akın
Didem Ezgi Akın
Yarışmacı

5 Yorum

 1. basak

  14 Eylül 2016 at 13:09

  Iyi bilirdi merhumu

  Reply
 2. basak

  14 Eylül 2016 at 13:09

  Biraz daha orjinal poz yok mu

  Reply
 3. serra gürer

  9 Eylül 2016 at 17:17

  aycanda bi şeyler koysa iyi eder

  Reply
  • serra gürer

   9 Eylül 2016 at 17:17

   çok iyi

   Reply
   • basak

    14 Eylül 2016 at 13:10

    Bence iyi değil

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.