İlgini çekebilir

Turgay Kantürk kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 27.10.2017 10:48
Aycan Demirci

Aycan Demirci Kimdir ?

Aycan Demirci Biyografisi

Aycan Demirci 1996 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1.70 boyunda olan ve düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkat çeken Aycan Demirci modellik yapmaktadır.

İstanbul'da ailesi ile birlikte yaşayan Aycan Demirci, katıldığı moda yarışması sayesinde geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmış ve ekranlarda dikkat çeken bir kişi olmuştur.

Gardırop Savaşları Yarışması ile Ünlendi

Aycan Demirci Fox TV ekranında yayınlanan Gardırop Savaşları adlı moda yarışması ile ünlenen bir isimdir. Yarışmada hem dış görünüşü hem de tarzı ile dikkat çeken bir isim olan Aycan Demirci, Gardırop Savaşları yarışmasının ilk sezonundan beri yarışan isimlerden biridir.

Ayşe Brav, Raşit Bağzıbağlı ve Gül Gölge Saygı gibi ünlü isimlerin jüri koltuğunda oturduğu Gardırop Savaşları yarışmasında Gizem Dinibütünoğlu ile birlikte en eski yarışmacı olan Aycan Demirci, yarışmada bazen zor zamanlar atlatsa da sonradan katılan çoğu yarışmacıyı elemeyi başarmış ve tarzı ile öne çıkan bir isim olmuştur.

Aycan Demirci'nin yarıştığı Gardırop Savaşları yarışmasının ilk sezon birincisi Gizem Ay olmuştur. İkinci sezonun birincisinin kim olacağı henüz belli olmazken, Didem Ezgi Akın, Milli Atlet Nagihan Karadere, Fatma Ok gibi isimler Gardırop Savaşlarının dikkat çeken diğer yarışmacıları arasındadır.

Aycan Demirci Boxun Yıldızları Yarışması ile Ekranda!

Aycan Demirci, daha önce katıldığı moda yarışmasında güzelliği ile herkesi büyülerken, şimdilerde ise TV 8'de yayınlanan Boxun Yıldızları yarışmasında ringlerde izleyenleri şaşırtacak gibi duruyor.

Uzun süredir profesyonel anlamda box yapan hatta bu tutkusunu vücuduna da kazıtan Aycan Demirci, box sporuna olan ilgisini bu defa ekrana taşıyor ve Boxun Yıldızları yarışması ile yeniden ekranlara geliyor...

Aycan Demirci Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Ateş Fatih Uçan Kimdir?
Ateş Fatih Uçan
Oyuncu
Baki Mercimek Kimdir?
Baki Mercimek
Yarışmacı
Aygün Aydın
Aygün Aydın
Yarışmacı
Sami Levi Kimdir?
Sami Levi
Şarkıcı
Gardırop Savaşları Luvrita Biyografi
Luvrita Abdulkhalikova
Yarışmacı
Raşit Bağzıbağlı (Gardırop Savaşları) Kimdir
Raşit Bağzıbağlı
Modacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir