İlgini çekebilir

Berfin Nilsu Aktaş kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.02.2019 22:56
Emre İğdemir Kimdir?

Emre İğdemir Kimdir ?

Emre İğdemir Biyografisi

Kerime Nadir'in Hıçkırık romanından diziye uyarlanan ve Kanal D'de haftaiçi her gün izleyicilerle buluşan Hıçkırık dizisinde, Engin rolünü canlandıran oyuncu Emre İğdemir kimdir?

Emre İğdemir, 1983 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini İstanbul'da tamamlayan Emre İğdemir, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. 

Emre İğdemir Dizileri

Yakışıklı oyuncu Emre İğdemir, oyunculuğa profesyonel anlamda ilk olarak Yemin dizisi ile adım atmıştır. Yemin dizisi ile yapımcıların dikkatini çeken başarılı oyuncu, bu diziden sonra ise özellikle genç kesim tarafından severek takip edilen "Deniz Yıldızı" dizisiyle ekrana gelmiştir. Emre İğdemir, Deniz Yıldızı dizisinde canlandırdığı Ozan karakteriyle yükselişe geçmiştir. 

Emre İğdemir Hıçkırık Dizisinde!

Emre İğdemir, Kanal D'nin günlük dizisi olan ve ünlü yazar Kerime Nadir'in meşhur romanı Hıçkırık romanından diziye uyarlanan "Hıçkırık" adlı dizide Engin karakterine hayat vermiştir.

Emre İğdemir'in Engin rolüyle izleyici karşısına çıktığı Hıçkırık dizisinde, Sezgi Sena Akay, Arda Hacıoğlu, Nurseli İdiz, Ceylan Yılmaz gibi oyuncular da rol almıştır.

 

Emre İğdemir Foto Galeri

Emre İğdemir Projeleri

Benzer Biyografiler

Ceylan Yılmaz Kimdir?
Ceylan Yılmaz
Oyuncu
Meltem Pamirtan Kimdir?
Meltem Pamirtan
Oyuncu
Ulaş Albayrak Kimdir?
Ulaş Albayrak
Oyuncu
Gizem Altunay Kimdir?
Gizem Altunay
Oyuncu
Aykut İğdeli ( Adını Sen Koy Nihat ) Biyografi
Aykut İğdeli
Oyuncu
Kemal Okan Özkan Kimdir?
Kemal Okan Özkan
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.