İlgini çekebilir

Emin Şirin kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 02.12.2017 16:05
Barış Arda Hacıoğlu Kimdir?

Barış Arda Hacıoğlu Kimdir ?

Barış Arda Hacıoğlu Biyografisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan günlük TV dizisi Hıçkırık'da Kenan karakteri ile izleyici karşısına çıkan Barış Arda Hacıoğlu kimdir?

Barış Arda Hacıoğlu, 1991 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans bölümü mezunu olan Barış Arda Hacıoğlu, sporla da yakından ilgilidir ve düzgün fiziğini fitness ile geliştirmiştir.

Barış Arda Hacıoğlu, dikkatleri ilk olarak 2013 yılında katıldığı modellik yarışmasında çekmiştir. 2013 yılında Best Model yarışmasında en iyi 2. model seçilen Barış Arda Hacıoğlu,bu yarışmadan sonra modelliğin yanı sıra oyuncu olarak ekranlarda yer almıştır. Reklam filmleri ve kliplerde rol almıştır.

Barış Arda Hacıoğlu Dizileri

Barış Arda Hacıoğlu, ilk olarak Zeytin Tepesi dizisindeki rolüyle oyunculuğa adım atmıştır. Sonrasında ise TRT ekranında yayınlanmış olan Ali Ayşe'yi Seviyor dizisinde rol almıştır. 

Barış Arda Hacıoğlu, Fox TV'de yayınlanmış olan ancak uzun soluklu bir dizi olamayan Şehrin Melekleri dizisinde de Mirza karakteri ile ekrana gelmiştir.

Dizilerin yanı sıra bir de Sinema filmi tecrübesi bulunan Barış Arda Hacıoğlu, Şahan Gökbakar'ın "Recep İvedik 4" adlı filminde rol almıştır.

Barış Arda Hacıoğlu Hıçkırık Dizisi Kenan Rolünde!

Yakışıklı oyuncu Barış Arda Hacıoğlu, Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan ve romandan uyarlama bir dizi olan "Hıçkırık" adlı dizide Kenan rolünü canlandırmıştır.

Hıçkırık dizisinde Kenan rolüne hayat veren Barış Arda Hacıoğlu'na başrolde eşlik eden oyuncu ise son zamanların dikkat çeken isimlerinden biri olan, güzel oyuncu Sezgi Sena Akay olmuştur.

Barış Arda Hacıoğlu İnstagram Hesabı: @barisardahacioglu

Barış Arda Hacıoğlu Foto Galeri

Barış Arda Hacıoğlu Projeleri

Benzer Biyografiler

Anıl Kerimoğlu Kimdir?
Anıl Kerimoğlu
Oyuncu
Meltem Pamirtan Kimdir?
Meltem Pamirtan
Oyuncu
Nurseli İdiz Kimdir?
Nurseli İdiz
Oyuncu
Sezgi Sena Akay Kimdir?
Sezgi Sena Akay
Oyuncu
Gülhan Tekin
Gülhan Tekin
Oyuncu
Kemal Okan Özkan Kimdir?
Kemal Okan Özkan
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir