Tuğçe Baltalı Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 17.01.2018 20:18

Tuğçe Baltalı Kimdir Özet

Adı soyadı
:
Tuğçe Baltalı
Meslek
:
Oyuncu
Memleket
:
İzmir
Yaşı
:
24 (1993 doğumlu)
Boyu
:
1.68 cm
Kilosu
:
54 kg
Göz Rengi
:
Ela
Saç Rengi
:
Kahverengi
Eğitim
:
Oyunculuk Eğitimi

Tuğçe Baltalı Kimdir ?

Kanal D ekranının yeni günlük dizisi ve Kerime Nadir'in romanından uyarlama olan Hıçkırık dizisinde Hayat karakterini canlandıran Tuğçe Baltalı kimdir?

Tuğçe Baltalı, 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimi alan Tuğçe Baltalı, İzmir'de bulunan Tunay menajerliğe bağlı çalışan oyuncular arasındadır. Sinema ve Tiyatro sahnesinde de rolleri bulunan Tuğçe Baltalı, ekranların sevilen TV dizilerinde de boy göstermiştir. 

Tuğçe Baltalı Dizileri

Güzel oyuncu Tuğçe Baltalı, ATV'de yayınlanmış olan "Kertenkele Yeniden Doğuş" adlı dizide Melahat karakterini canlandırmış ve dikkat çekmiştir. Bunun yanı sıra son zamanların en popüler dizisi olan "Fi" dizisinde rol almıştır. Tuğçe Baltalı, Fi dizisinde Büşra Develi'nin canlandırdığı Bilge karakterinin, ilk sezonda birlikte olduğu Murat karakterinin sevgilisi Melis rolü ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Hatta Bilge ve Murat'ı aynı evde yakalaması sonucu sinir krizi geçiren bir genç kız rolünü canlandıran Tuğçe Baltalı, dizinin ilk sezonunda rol alarak dikkat çeken bir isim olmuştur.

Tuğçe Baltalı, Kanal D'de yayınlanmış olan ancak ekranlara beklenenden erken veda eden "Sevda'nın Bahçesi" adlı dizide de Emre Kınay, Sibel Can gibi isimlerle birlikte rol almış ve Ceyda karakterini canlandırmıştır.

Tuğçe Baltalı Hıçkırık Dizisi Hayat Rolünde!

Genç ve başarılı bir oyuncu olan Tuğçe Baltalı, oyunculuk kariyerindeki başarısını her geçen gün daha da ileriye taşımayı başaran isimlerdendir. Kanal D'de yayınlanmaya başlayan Hıçkırık dizisi ile ekrana gelen Tuğçe Baltalı, bu dizide de Hayat rolünü canlandırmıştır.

Tuğçe Baltalı, Hayat karakterini canlandırdığı Hıçkırık dizisinde, Sezgi Sena Akay, Özge Akdeniz, Arda Hacıoğlu gibi isimlerle çalışmıştır.

Tuğçe Baltalı İnstagram Hesabı: @tugcebaltali

Tuğçe Baltalı Dizileri

  • Hıçkırık
  • Sevda'nın Bahçesi
  • Fi
  • Kertenkele Yeniden Doğuş
Benzer Biyografi Yazıları
, ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)