İlgini çekebilir

Ogün Kaptanoğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 30.05.2017 11:11
Başar Doğusoy

Başar Doğusoy Kimdir ?

Başar Doğusoy Biyografisi

Başar Doğusoy Kimdir? Başar Doğusoy 1988 yılında Balıkesir'de dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunu olan Başar Doğusoy sinema filmleri ve dizilerde oyunculuk yapmıştır. 

Başar Doğusoy Dizileri ve Filmleri

Başar Doğusoy Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ndeki eğitiminin ardından ekran önüne çıkmış ve ekranın sevilen yapımlarında rol almıştır. Başar Doğusoy'un rol aldığı yapımlar arasında dikkat çeken projelerden bazıları ise Emret Komutanım Yeniden dizisi, Babam Sağolsun dizisi ve Öğretmen Kemal dizisidir. 

Emret Komutanım dizisinde Er Selami Güney karakterini canlandıran oyuncu Başar Doğusoy, yönetmenliğini ünlü oyuncu Hamdi Alkan'ın yapmış olduğu Öğretmen Kemal dizisinde ise Balon Necmi karakterine hayat vermiştir.

Başar Doğusoy Şahan Gökbakar'ın sevilen filmi Recep İvedik 3 filminde de oynamıştır. 

Kalp Atışı Dizisi Başar Doğusoy

Kalp Atışı

Başar Doğusoy 2017 yaz sezonunda Show TV ekranında izleyicisi ile buluşan Kalp Atışı dizisi oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. 

Daha önce çekilen Doktorlar dizisinin benzeri olan, Kore yapımı uyarlaması olması ile dikkat çeken Kalp Atışı dizisine dahil olan Başar Doğusoy bu sayede ekranın dikkat çeken bir yapımında daha oynama şansı yakalamıştır.

Başar Doğusoy'un da oyuncu kadrosunda yer aldığı Kalp Atışı dizisinde  Gökhan AlkanÖykü KarayelEge Kökenli ve Barış Aytaç ile paylaşmıştır. 

Başar Doğusoy Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

  • Kalp Atışı
  • Emret Komutanım Yeniden
  • Öğretmen Kemal
  • Babam Sağolsun
  • Recep İvedik 3

Benzer Biyografiler

Erdem Kaynarca
Erdem Kaynarca
Oyuncu
Burcu Türünz
Burcu Türünz
Oyuncu
Gökhan Alkan Kimdir?
Gökhan Alkan
Oyuncu
Barış Aytaç
Barış Aytaç
Oyuncu
Rüçhan Çalışkur Kimdir?
Rüçhan Çalışkur
Oyuncu
Ege Kökenli
Ege Kökenli
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.