Nur Erkoç Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 01.10.2017 03:19

Nur Erkoç Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Nur Erkoç
Yaşı
:
23 (25.02.1993)
Boyu
:
1.67 cm
Kilosu
:
49 kg
Burcu
:
Balık
Eğitim
:
Üniversite Öğrencisi
Göz Rengi
:
Kahverengi

Nur Erkoç Kimdir ?

‘’Kısmetse Olur’’ TV yarışmasında ifşası ile skandal yaratan Nur Erkoç, kimdir diyenler için bu yazımızda tüm merak edenler için detaylı bilgiler içermektedir.

1993 yılında İzmir’de dünyaya gelmiş olan Nur Erkoç, 49 kilosu ve 1.67 boyu ile ilgi çekici olan güzelliği ile yer almaktadır. Şuan üniversite öğrencisidir ve balık burcu olan güzelin ivent organizatörlüğü de yaptığı bilinmektedir. Kameralar karşısında ilk geçişi ‘’Kısmetse Olur’’ yarışmasında olmuştur.

Yarışma evinde sessizliği ile tanınan esmer güzeli ilk olarak Emre Ubeyli ile flörtlermiş ve Emre’den aldığı haber ile yıkılarak, ayrılma kararı almıştır. Daha önce bir evlilik geçiren esmer İzmirli, eşinin ismini hiçbir yerde dile getirmezken, 3 aylık olan ilişkisi evlilik ile sonlandıran Nur Erkoç, bu ismi bir sır gibi saklamaktadır.

Yarışma programında favori adaylarından biri olarak bilinmesine karşın ifşa olayı ile büyük bir sıkıntı içine girmiştir. Elenmesi ifşa olayının hemen arından olması ekran başındaki hayranları için çok manidar bulunurken, yarışmadan elenişi bir hüznü de beraberinde getirdi. Dizilerde rol alan ve figüran oyuncu olarak geçimi sağlayan Nur Erkoç’un annesi, kocasını kaybetmesi ile çocuklarına bakmak için bu mesleği tercih etmiş.

Yarışma içinde elenmesi ile birincilerin Emre ve Ayça olması, Nur Erkoç’un flörtü olan Emre’nin bu başarısı sadece buruk olarak yaşandı fakat entrikaların sık olarak yaşandığı ‘’Kısmetse Olur’’ evinde başaran çiftler dilediklerine kavuşmuş oldu. Nur Erkoç yarışmada tanıştığı Batuhan Cimilli ile geçtiğimiz günlerde nikâh masasına oturarak dünya evine girdi.

İstanbul’da gerçekleşen düğün, Ramada Plaza içinde yapılan muhteşem bir törenle gerçekleştirildi. Nikâh şehitleri olan Soner Sarıkabadayı ve Ali Şan ile 300 davetli tören için oradaydı ve bu güzel günlerinde sevdiklerini yalnız bırakmadılar. Davetliler arasında görülen ve aynı yarışmada aşk yaşayan çift Cansel Çördük ve Eser West, evli çift pasta kesim töreni sırasında onlara eşlik ederek birlikte pasta yediler.

Nikah ile birlikte ‘’Kısmetse Olur’’ büyük ödülünün de sahibi olan çift en mutlu günlerinde sevdikleri ile birlikte bu güzel haberi de alarak muradına ermiş oldu. Yarışma macerasının ardından mutluluklarının daha uzun süreceğinin en etkili görüntülerini sunarken, yakın bir zaman içinde yeniden ekranların karşısında olabileceğini de dile getiren Nur Erkoç, yarışma programlarında pek başarısın olmadığını ama bunu dünyanın en güzel eşi ile istediğini elde ederek kazanmasına gerek olmadığını da göstererek anlatmış oldu.

Annesi için daha iyi bir gelecek düşleyen Nur Erkoç, balayı sonrasında tüm ilgisini annesine yoğunlaştıracağını söyleyerek, çocuk beklentilerinin askıya alındığını da bir yandan basına duyurmuş oldu. ‘’Kısmetse Olur’’ yarışmasında aradığını bulduğunu ve en güzel gecesi için hayatının erkeği ile birlikte olarak en güzel günlerin önünde olduğunu da tüm dostları ile paylaşarak anlattı.

Katıldığı Yarışma Programları

  • Kısmetse Olur - 2015
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)