Erdem Kaynarca Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 30.05.2017 11:11

Erdem Kaynarca Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Erdem Kaynarca
Meslek
:
Oyuncu
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Boyu
:
1.82 cm
Kilo
:
75 kg
Sevgilisi
:
Var
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Kahverengi
Eğitim
:
Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü

Erdem Kaynarca Kimdir ?

Erdem Kaynarca Kimdir? Başarılı bir Tiyatro oyuncusu olan Erdem Kaynarca Kadir Has Üniversitesi'nde eğitim almıştır. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Erdem Kaynarca, Komün oyunculuk ajansına kayıtlı oyuncular arasındadır. 

Genç yaşına rağmen oyunculuk kariyeri boyunca çok sayıda Tiyatro oyununda rol almış olan Erdem Kaynarca, rol aldığı oyunlardaki başarılı performansı ile göz doldurmuştur. 

Arzu Tramvayı, En Kötü İş, Luna Park Oyunları, Bahar Noktası, Trendeki Yabancı, Gövde Gösterisi, Kadınlar Devleti, Romeo & Juliet, Merhaba, Martı, Performansçı gibi oyunlar Erdem Kaynarca'nın rol aldığı başarılı Tiyatro oyunları arasındadır. 

Tiyatro sahnesinin yanı sıra ekran önünde de oyunculuk tecrübesi bulunan Erdem Kaynarca, ekran karşısına ilk olarak Tayanç Ayaydın'ın da rol aldığı "Emanet" isimli televizyon filmi ile çıkmıştır. "Parpali" isimli kısa film de Erdem Kaynarca'nın rol aldığı diğer bir yapımdır. 

Tiyatro oyunları ve filmlerin yanında reklam filmlerinde de gördüğümüz Erdem Kaynarca, Karaca firmasının reklam filminde rol almıştır. 

Kalp Atışı Dizisi Erdem Kaynarca

Kalp Atışı

Erdem Kaynarca Show TV ekranının merakla beklenen yapımlarından Kalp Atışı dizisinde rol alarak ilk TV dizisi oyunculuğu tecrübesini de gerçekleştirmiştir. 

Bir Kore yapımının uyarlaması olan ve daha önce ülkemizde yayınlanan Doktorlar adlı diziye benzerliği ile de dikkat çeken Kalp Atışı dizisinin oyuncu kadrosunda Erdem Kaynarca ile birlikte, Gökhan Alkan, Öykü Karayel, Burcu Türünz, Ege Kökenli ve Barış Aytaç gibi isimler de yer almıştır. 

Yer Aldığı Projeler

  • Kalp Atışı
  • Emanet
  • En Kötü İş
  • Lunapark
  • Arzu Tramvayı
  • Bahar Noktası
  • Kadınlar Devleti
  • Karaca Reklam Filmi
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)