İlgini çekebilir

Hatice Aslan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 30.05.2017 11:11
Erdem Kaynarca

Erdem Kaynarca Kimdir ?

Erdem Kaynarca Biyografisi

Erdem Kaynarca Kimdir? Başarılı bir Tiyatro oyuncusu olan Erdem Kaynarca Kadir Has Üniversitesi'nde eğitim almıştır. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Erdem Kaynarca, Komün oyunculuk ajansına kayıtlı oyuncular arasındadır. 

Genç yaşına rağmen oyunculuk kariyeri boyunca çok sayıda Tiyatro oyununda rol almış olan Erdem Kaynarca, rol aldığı oyunlardaki başarılı performansı ile göz doldurmuştur. 

Arzu Tramvayı, En Kötü İş, Luna Park Oyunları, Bahar Noktası, Trendeki Yabancı, Gövde Gösterisi, Kadınlar Devleti, Romeo & Juliet, Merhaba, Martı, Performansçı gibi oyunlar Erdem Kaynarca'nın rol aldığı başarılı Tiyatro oyunları arasındadır. 

Tiyatro sahnesinin yanı sıra ekran önünde de oyunculuk tecrübesi bulunan Erdem Kaynarca, ekran karşısına ilk olarak Tayanç Ayaydın'ın da rol aldığı "Emanet" isimli televizyon filmi ile çıkmıştır. "Parpali" isimli kısa film de Erdem Kaynarca'nın rol aldığı diğer bir yapımdır. 

Tiyatro oyunları ve filmlerin yanında reklam filmlerinde de gördüğümüz Erdem Kaynarca, Karaca firmasının reklam filminde rol almıştır. 

Kalp Atışı Dizisi Erdem Kaynarca

Kalp Atışı

Erdem Kaynarca Show TV ekranının merakla beklenen yapımlarından Kalp Atışı dizisinde rol alarak ilk TV dizisi oyunculuğu tecrübesini de gerçekleştirmiştir. 

Bir Kore yapımının uyarlaması olan ve daha önce ülkemizde yayınlanan Doktorlar adlı diziye benzerliği ile de dikkat çeken Kalp Atışı dizisinin oyuncu kadrosunda Erdem Kaynarca ile birlikte, Gökhan Alkan, Öykü Karayel, Burcu Türünz, Ege Kökenli ve Barış Aytaç gibi isimler de yer almıştır. 

Erdem Kaynarca Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

  • Kalp Atışı
  • Emanet
  • En Kötü İş
  • Lunapark
  • Arzu Tramvayı
  • Bahar Noktası
  • Kadınlar Devleti
  • Karaca Reklam Filmi

Benzer Biyografiler

Ege Kökenli
Ege Kökenli
Oyuncu
Burcu Türünz
Burcu Türünz
Oyuncu
Barış Aytaç
Barış Aytaç
Oyuncu
Başar Doğusoy
Başar Doğusoy
Oyuncu
Metin Coşkun Kimdir?
Metin Coşkun
Oyuncu
Başay Okay
Başay Okay
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.