İlgini çekebilir

Ayşen Sezerel kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.03.2018 14:50
Barış Aytaç

Barış Aytaç Kimdir ?

Barış Aytaç Biyografisi

Barış Aytaç Kimdir? Barış Aytaç 1987 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan Barış Aytaç, 2011 yılında "Gün Akşam Oldu" adlı dizi ile ilk kez ekran karşısına çıkmıştır.

Oyunculuğun yanı sıra sporla da oldukça ilgili olan Barış Aytaç, aynı zamanda iyi derecede İngilizce bilmektedir. TED Ankara Koleji Mezunlar Tiyatrosu ile Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Topluluğu bünyesinde de çeşitli oyunlarda rol alan Barış Aytaç "Derin" ve "1+1=1" gibi kısa filmlerde de oynamıştır. 

Barış Aytaç ve Rol Aldığı Diziler

Barış Aytaç ekran karşısına ilk olarak "Gün Akşam Oldu" adlı dizi ile çıkmıştır. Kanal D ekranında yayınlanmış olan ve yönetmen koltuğunda Andaç Haznedaroğlu'nun oturduğu "Gün Akşam Oldu" adlı dizide rol alan Barış Aytaç, bu dizide Yusuf karakterini canlandırmıştır.

2012 yılında ise Star TV ekranında yayınlanan "Evlerden Biri" adlı TV dizisinde rol alan Barış Aytaç bu dizide Erdal karakterini canlandırırken, dizide Ceyda Ateş, Özgür Çevik gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

2013 yılında da yine Star TV'de izleyicilerle buluşan Gökçe Bahadır, Uğur Yücel, Gamze Karaduman, Sevcan Yaşar gibi oyuncuların da kadrosunda bulunduğu sevilen dizi Aramızda Kalsın'da rol alan Barış Aytaç, bu dizide Taylan karakterini canlandırmıştır. 

Ekranların dikkat çeken projelerinden olan Gülümse Yeter dizisi de Barış Aytaç'ın rol aldığı diziler arasındadır. Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Seray Kaya gibi oyuncular ile birlikte Gülümse Yeter dizisinde rol alan Barış Aytaç, bu dizide de Emre karakterine hayat vermiştir. 

Kalp Atışı Dizisi Barış Aytaç

Kalp Atışı

2017 yılı yaz sezonunda Show TV kanalında izleyicisi ile buluşan Kalp Atışı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Barış Aytaç, bu dizide Öykü Karayel, Ege Kökenli, Gökhan Alkan gibi oyuncularla birlikte rol almıştır.

Oyuncu Barış Aytaç, Yasak Elma dizisinde yer almaktadır. 2018 yılında Fox TV ekranlarında ilk bölümü 19 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan ''Yasak Elma'' dizisinde Caner karakterini canlandıracak olan yakışıklı oyuncu, dizide Şevval Sam, Eda Ece, Sevda Erginci, Talat Bulut gibi isimlerle aynı kadroda yer alıyor.

Barış Aytaç Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Şafak Pekdemir Kimdir?
Şafak Pekdemir
Oyuncu
Uğur Kurul Kimdir?
Uğur Kurul
Oyuncu
Şevval Sam Kimdir?
Şevval Sam
Oyuncu Sanatçı
Başay Okay
Başay Okay
Oyuncu
Sermet Yeşil Evli mi?
Sermet Yeşil
Oyuncu
Gökhan Alkan Kimdir?
Gökhan Alkan
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.