İlgini çekebilir

Onur Demirbaş kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.05.2019 01:22
Yılmaz Kunt Kimdir?

Yılmaz Kunt Kimdir ?

Yılmaz Kunt Biyografisi

Yılmaz Kunt, Best Model birincisi seçilmesi ile yıldızı parlamış ve ünlü oyuncularla yer aldığı ‘’Gülümse Yeter’’ isimli dizide rol almaktadır. Genç kızlar tarafından hayranlıkla takip edilen genç oyuncu, kimdir diye merak edenlerin sayfamızda biyografisi ile detaylı bilgileri bulması için paylaşıyoruz.

1994 yılında Ankara’da doğmuştur ve aslen Adanalı olan Yılmaz Kunt, çocukluğunu Ankara’da geçirmiştir. İlaç sektöründe çalışan annesi ve reklamcı olan babası ile halen Ankara’da ikamet etmektedir. Düzgün fiziği ile dikkat çeken oyuncu, 2015 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında erkek kategorisi içinde birinci seçilerek, profesyonel modellik kariyerine devam etmektedir.

Atılım üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde okumaktadır. İstanbul gezisi sırasında keşfedilen Yılmaz Kunt, tavsiyeler üzerine katıldığı yarışmada aldığı başarıları ile hem modelliğe atım atmış oldu hem de ardından gelen teklifler ile oyunculuk kariyeri içinde girişimlerde bulunmuştur. Aldığı olumlu tepkiler ile her iki alan içinde kariyer yapabileceğini dile getirerek, çalışmalarını sürdürmektedir.

Best model of Turkey yarışmasında tanıştığı Yağmur Ayrık, aynı yıl kadınlar dalında birinci olmuş ve ikilinin bu aşkı basında geniş bir yer bulurken, farklı projeler üzerinde çalışıldığı da bilinmektedir. Yeni dönem için en çok önem verdiği konun Best Model of the World olduğunu dile getiren Yılmaz Kunt, genç kızların meraklarını gidermek için yeniden ekranda olacağının sinyallerini de verdi.

80 kiloda olan ve 1.89 boyu ile kızların yeni gözdesi konumunda yer alan Yılmaz Kunt, gençliğini ve enerjisini daha çok modellik üzerine yoğunlaştıracağını söylese de oyunculuk için tekflilere de sıcak baktığını dile getirmekten geri kalmamaktadır. Özel olarak oyunculuk dersleri aldığı bilinen genç model, profesyonel olarak da bu alanda yer almak istediğini açıkça göstermektedir.

‘’Umut Rüzgârları’’ adlı dizi içinde oyunculuk tekliflerini değerlendiren Yılmaz Kunt, ilk kez televizyonda oyunculuğu gösterecek olup her iki dizide birden olup kariyeri içinde modelliğe nasıl odaklanacağı da düşündürmektedir. Yeni çekimler için markaların yüzü olması için gelen tekliflere kapalı olduğunu dile getirmekte olup oyunculuk için aldığı dersleri daha çok önemli gören model, diziler ile beklediği başarının geleceğine inanmaktadır.

Sevgilisi ile her anları basında yer bulurken, özel hayatının bu kadar göz önünde olmasını istemediğini ve bunun için mümkün olduğu kadar özen gösterdiğini bildiğimiz Yılmaz Kunt, mütevazi kişiliği ve sıra dışı görünümü ile ülkemiz için Dünya Modelleri yarışmasın da gururumuz olarak yer alacaktır. İlgi çekici olan gelişmeleri ve tüm detayları ile genç oyuncu ve manken Yılmaz Kunt için sizlere bilgi verdik ve olası her gelişmede sayfanın güncellenerek sizlere yararlı bilgiler vermesi için burada olacağız. Adanalı olan yakışıklı oyuncunun hayranları sosyal medya üzerinden kendisine ulaşarak, tekliflerini sürdürmektedir ve bu hem Facebook hem de Twitter’da geniş yer bulmaktadır.

Afili Aşk Dizisi Berk Kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Boyu, Kilosu Kaç? 

Yılmaz Kunt, Kanal D'nin yaz sezonu için hazırladığı Afili Aşk dizisinde Berk karakterine hayat verecek. Dizide Ayşe karakterini Burcu Özberk, Kerem karakterini ise yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul canlandıracak. 

Yılmaz Kunt Foto Galeri

Rol Aldığı Yerler

Benzer Biyografiler

Erdal Özyağcılar
Erdal Özyağcılar
Oyuncu
Taner Rumeli Kimdir?
Taner Rumeli
Oyuncu
Vural Ceylan
Oyuncu
Ozan Dağgez Kimdir?
Ozan Dağgez
Oyuncu
Hira Su Yıldız
Oyuncu
Onur Seyit Yaran Biyografi?
Onur Seyit Yaran
Model Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.