İlgini çekebilir

Zafer Kutanoğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 07.05.2019 15:40
Burcu Özberk Kimdir?

Burcu Özberk Kimdir ?

Burcu Özberk Biyografisi

Burcu Özberk kimdir? Kaç yaşında? Boyu, kilosu kaç? Aslen nereli? İşte güzelliği ve oyunculuğundaki başarısıyla dikkat çeken oyuncu Burcu Özberk hakkında merak edilenler!

12 Aralık 1989 yılında Eskişehir'de doğan Burcu Özberk, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Tiyatro bölümü 3. sınıfta okurken Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huri Cihan karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Güneş'in Kızları dizisi ile kariyerinde başarılı bir çıkış yakalamıştır. 2017 yılında TRT 1 kanalında yayınlanan Aslan Ailem dizisinde Burcu Olgun karakterini canlandırdı. 

Afili Aşk dizisinde Ayşe Yılmaz karakterini oynayacak

Burcu Özberk 2019 yılının Mayıs ayında ekranlara ''Afili Aşk'' dizisi ile geri dönecek. Güzel oyuncu Kanal D ekranlarında seyredeceğimiz yaz dizisi olan Afili Aşk dizisinde Ayşe Yılmaz karakterini canlandıracak. Dizideki sevgilisi ise daha önce Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizide başrol oynayan yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul olacak. 

Burcu Özberk'in annesi Dilek Yıldızlar hanımdır. Burcu Özberk'in sevgilisi yoktur. Daha önce Çukur, Çarpışma, Bodrum Masalı gibi dizilerde oynayan Alperen Duymaz ile sevgiliydi. Ancak 22 Şubat 2018 tarihinde Alperen Duymaz ile Burcu Biricik ayrıldı. Biricik sosyal medya hesabından bu ayrılık hakkında ''Aşk aptallıktır. Bilinçsiz olma halidir. İlişkide Kandırıldığımı sezdiğim an karşımdaki insanı silerim. Çok kıskanç bir kadınım'' şeklinde açıklama yaptı.

Burcu Özberk Dizileri ve Filmleri

  • Afili Aşk - 2019 (Ayşe Yılmaz) Dizi
  • Aslan Ailem - 2018 (Burcu Olgun) Dizi
  • Şahane Damat - 2016 Dizi
  • Güneşin Kızları - (Nazlı Yılmaz) Dizi
  • Muhteşem Yüzyıl 4.Sezon - Dizi
  • Badem Şekeri - Sinema Filmi
  • Direniş Karatay - Sinema Filmi

Beyaz Show programına konuk olan Burcu Özberk ve Hande Erçel'in dizideki karakterlerinin benzer yönleri üzerine konuşmalar;

Burcu Özberk Foto Galeri

Rol Aldığı Yerler

Benzer Biyografiler

İrem Helvacıoğlu Kimdir?
İrem Helvacıoğlu
Oyuncu
Sarper Arda Kimdir?
Sarper Arda
Oyuncu
Miray Akay Kimdir?
Miray Akay
Oyuncu
Fatmagül Fakı Kimdir?
Fatmagül Fakı
Oyuncu
Evrim Alasya Kimdir?
Evrim Alasya
Oyuncu
Teoman Kumbaracıbaşı Kimdir?
Teoman Kumbaracıbaşı
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir