İlgini çekebilir

İbrahim Kalın kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 03.08.2018 00:53
Seçkin Özdemir Kimdir?

Seçkin Özdemir Kimdir ?

Seçkin Özdemir Biyografisi

Farklı dizilerde sürekli olarak karşımıza çıkan Seçkin Özdemir kimdir? İstanbul’da 25 Ağustos 1981 yılında doğan başarılı oyuncu burada ilköğrenimine başlamıştır. Üniversiteyi kazanana kadar burada eğitimlerini almıştır. Sonrasında ise Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümünü kazanan Seçkin Özdemir Kocaeli’ye üniversite sebebiyle taşınmıştır. Burada üniversite eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuğa merak salmıştır.

Oyunculuk eğitimi alırken bunun yanı sıra 2000 senesinde Kocaeli’de yayın yapmakta olan Red FM isimli radyo kanalında program sunuculuğu yapmaya başlamıştır. 2002 yılına geldiğimizde ise sunuculuğunu yapmış olduğu program çok fazla sevilmeye başlayınca aralıksız iki sene programı yapmaya devam etmiştir. İstanbul’da ve farklı yerlerde DJ’lik te yapmıştır. Ses konusunda da oldukça yetenekli olduğu bilinmektedir. Bir dönem bu konu ile amatör çalışmaları da bulunmaktadır. Özellikle de son zamanlarda Derya Şensoy ile yaşamakta olduğu aşk ile gündeme gelmiştir.

2004 tarihinde ise farklı bir radyo kanalında aynı şekilde program sunuculuğu görevine başlamıştır. Aynı yıl içerisinde de Number One isimli radyoya geçiş yaparak bir müddet burada çalıştı. 2006 yılında da Genç Turkcell ile çalışmaya başlayan Seçkin Özdemir proje gereği ülkemizin farklı farklı illerinde sunuculuk yapmıştır.

Oyunculuk eğitimleri ve sunuculuğundan gelen başarısından ötürü reklam film teklifleri almıştır. Sonrasında da Akbank ve Ülker gibi ünlü firmaların reklam filmlerinde rol almıştır. 2008 yılında aktif bir şekilde televizyon dizilerinde ekranların karşısına çıkmıştır. O günden günümüze kadar birden çok dizide gerek yardımcı karakter olarak gerekse de başrol olarak bizlerin karşısına geçmiştir. Toplamda sekiz farklı dizi projesinde yer almıştır. Bu dizilerin ikisinde yardımcı karakter olarak görev alırken altısında da başrol oyuncusu olmuştur. Oyunculuğunun, fiziğinin son derecede iyi olması Seçkin Özdemir’i başarılı yapan diğer özelliklerinden birisidir. Oyuncu, sunucu ve aynı zamanda DJ olan başarılı isim günümüzde adından sıkça söz ettirmektedir. Farklı farklı şehirlerde sunucu olarak ekran karşısına çıkması onu tanınır yapan bir diğer özelliği olmaktadır.

Seçkin Özdemir Dizileri

Radyo sunuculuğu ve reklam filmleri kendisine yeni tekliflerin gelmesini sağlamıştır. İlk dizi tecrübesini de Yaban Gülü dizisi ile yaşamıştır. Bu dizide gösterdiği üstün çabalar kendisine yeni dizi tekliflerin gelmesini sağladı. Seçkin Özdemir, 2011 yılında ise Muhteşem Yüzyıl dizisinden teklif almıştır. Bu dizide Leo isimli karakteri canlandırarak çoğu kişinin ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştır. Devamında da ardı ardına televizyon dizilerinden teklif almıştır. Günümüze kadarki en son dizi kariyerinde ise Kiralık Aşk dizisi bulunmaktadır. Dizinin ana kadrosunda görev alan Özdemir burada da başarılı bir oyunculuk göstermiştir. Gün geçtikte oyunculuğunu daha da profesyonelleştiren ve izleyicilerin ilgisini çeken birisi haline gelmiştir.

Ateş Böceği Dizisinde Baş Rol Oynadı

Ateşböceği Dizisi Oyuncuları Kimdir

Genç ve yetenekli oyuncu Seçkin Özdemir 2017 yılı yazında Star TV'de başlayan Ateş Böceği dizisinde baş rol olan Barış karakterini oynadı. Bu dizide kendisine genç ve güzel oyuncu Nilay Deniz eşlik etmiştir. 

Seçkin Özdemir'in güncel projesi

2018 yılına yepyeni dizilerle gelen Show TV bu defa ''Tehlikeli Karım'' adlı dizi ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Başrolda Anne dizisinden tanınan ve başarılı performansıyla dikkat çeken Gonca Vuslater, Seçkin Özdemir ile başrolleri paylaşacak.

Not: Seçkin Özdemir'in 2018 yılı Ağustos ayı yeni projesi aşağıda açıklanmıştır.

Başarılı oyuncu ATV kanalında ekranlara gelecek olan Can Kırıkları dizisinde Hande Doğandemir ile rolleri paylaşacak.

 

Seçkin Özdemir Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Serhan Onat Kimdir?
Serhan Onat
Oyuncu
Melissa Giz Cengiz Kimdir?
Melissa Giz Cengiz
Oyuncu
Sanem Yeles Kimdir?
Sanem Yeles
Oyuncu
Serkan Altunorak Kimdir?
Serkan Altunorak
Oyuncu
Ayberk Atilla Kimdir?
Ayberk Atilla
Oyuncu
Seda Güven Kimdir?
Seda Güven
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir