İlgini çekebilir

Gamze Erçel kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 10.08.2016 00:43

Gizem Dinibütünoğlu Foto Galeri

Gize Dinibütünoğlu Kimdir
Gize Dinibütünoğlu Kimdir

Gize Dinibütünoğlu Kimdir

Gizem Dinibütünoğlu, 1994 yılında güzide şehirlerimizden birisi olan İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Kısa bir zaman dilimi içerisinde eğitim hayatında normalden üstün başarılar elde eden ve kendisi sürekli olarak geliştirme amacı içerisinde olan Dinibütünoğlu, kişisel gelişimi ile alakalı olarak normalden çok daha hızlı bir yükseliş gösterdi diyebiliriz.

Başarılı geçen eğitim hayatının ardından lise okumaya başlayan ve bu anlamda kişisel becerilerini de çok ciddi anlamda geliştirerek fark yaratmayı başaran Dinibütünoğlu, zaman içerisinde güzelliği ile de dikkatleri çektiği gibi aynı zamanda ilerleyen süreçte kariyerine çok daha farklı bir şekilde yön verme yoluna gitmiştir.

MODELLİK YAPMAYA BAŞLADI

Üniversite yıllarında iken güzelliği ve mükemmel fiziği ile birlikte insanların ilgisini üzerine çekmeyi başaran ve bu anlamda çok ciddi bir kesime hitap etmeyi başardıkça daha da hırslanan Dinibütünoğlu, zaman içerisinde manken olabilmek için girişimlerde bulunmuştur. Nitekim bu girişimlerinin ardından zaman içerisinde profesyonel modellik yapmaya başlamıştır.

Modellik kadar dansa da çok ciddi anlamda meraklı olan isimlerden birisi olarak dikkatleri çeken isim, zaman içerisinde modern dans eğitimleri de almıştır.

GARDIROP SAVAŞLARI İLE TANINDI

Stil sahibi kişiliği ile kısa bir zaman dilimi içerisinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gizem Dinibütünoğlu, zaman içerisinde Gardırop Savaşları isimli yarışmada modaya ilgi duyan birisi olarak katıldı. Çekişme ile geçen yarışmanın Gizem Ay ile birlikte en popüler isimlerinden birisi olan Gizem Dinibütünoğlu, bu proje ile gerçek anlamda tanınmıştır.

Gizem Dinibütünoğlu Kişisel Bilgiler

Gizem Dinibütünoğlu Kaç Yaşında?1992 doğumlu ve 22 yaşındadır.
Gizem Dinibütünoğlu'in Boyu Kaç?Gizem Dinibütünoğlu 1.70 cm'dir
Gizem Dinibütünoğlu Sevilisi var mi?Sevgilisi yoktur

Katıldığı Yarışma Programları

  • 2016 - Gardrop Savaşları

Benzer Biyografi Yazıları

Gizem Ay Biyografi
Gizem Ay
Yarışmacı
Ayşe Brav (Gardırop Savaşları) Kimdir?
Ayşe Brav
Ünlü
Tuğçe Sökesoğlu
Tuğçe Sökesoğlu
Yarışmacı
Fatoş Kabasakal
Fatoş Kabasakal
Oyuncu
Gardırop Savaşları Luvrita Biyografi
Luvrita Abdulkhalikova
Yarışmacı
Su Sümeyye Engin Kimdir
Su Sümeyye Engin
Yarışmacı

Gardrop Savaşları, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir